508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Stomatologia Cennik

Konsultacje


Badanie wstępne. Skuteczna diagnoza i plan to komfort dla Ciebie i Twojego dentysty. Konsultacje w Arte Clinic zapewnią Ci możliwość przeprowadzenia merytorycznej, szczegółowej rozmowy ze stomatologiem dotyczącej aktualnego stanu Twoich zębów, historii leczenia, a także możliwości, ktore pozwolą Ci efektywnie zadbać o ich zdrowie i piękno.

Maluch u dentysty. Oswajanie dziecka z gabinetem stomatologicznym powinniśmy zacząć od wizyty adaptacyjnej, która pozwoli mu przyzwyczaić się do gabinetu, sprzętu, a także nowej dla niego osoby, którą jest stomatolog. Pamiętaj, że dużo prościej jest oswoić dziecko z dentystą, kiedy pojawicie się w gabinecie dużo wcześniej niż przed pierwszą próchnicą. Pokażemy Twojemu maluchowi, że wizyta u nas może być ciekawą przygodą.

 

Badanie wstępne/ konsultacja
150,00 zł
Wizyta adaptacyjna dla dzieci
150,00 zł

Terapia kolagenowa LINERASE


1 zabieg
od 500,00 zł

Profilaktyka


Poprawna higiena jamy ustnej oraz profesjonalna higienizacja minimum raz do roku pozwolą zachować Twoje zęby w zdrowiu na długie lata. W Arte Clinic oprócz higienizacji otrzymujesz od naszej higienistki szczegółowy instruktaż higieny jamy ustnej, czyli mnóstwo cennych porad dotyczących m.in. skutecznych dla Ciebie metod szczotkowania (nie każda metoda jest dla każdego!), wyboru szczoteczki czy nici detystycznej. Cykliczne wizyty higienizacyjne pozwolą też kontrolować systematycznie stan Twojego uzębienia, a to daje komfort, że dbasz o swoje zęby cały czas.

Zabieg usunięcia kamienia z obydwu łuków (scaling, piaskowanie, fluoryzacja)
250,00-300,00 zł
Lakowanie bruzd (1 ząb)
50,00 zł

Stomatologia zachowawcza z endodoncją


Nie czekaj zbyt długo, jesli w Twoich zębach pojawiły się choć niewielkie ubytki. Jeśli są małe, wystarczy estetyczne wypełnienie, które nie zmieni nic w wyglądzie Twoich zębów. Jeśli ubytek jest duży, może sie okazać, że konieczne jest leczenie kanałowe. Dzisiejsza endodoncja potrafi dziś dużo więcej niż kiedyś. Jeśli Twoje zęby wymagają leczenia kanałowego możesz bez obaw umówić się na konsultację w Arte Clinic. Dr Małgorzata Warchoł  to autorka skutecznie i od wielu lat przeprowadzonych zabiegów z endodoncji, w której się specjalizuje.

Wypełnienie w zębie mlecznym
100,00-150,00 zł
Wypełnienie w zębie stałym
200,00-300,00 zł
Odbudowa zęba
500,00 zł
Leczenie kanałowe
300,00-1000,00 zł

Wybielanie


W Arte Clinic możesz wybielić swoje zęby, ciesząc się potem estetycznym, wyraźnie jaśniejszym uśmiechem. Oferujemy system wybielania laserowego, system gabinetowego wybielania Opalescence Xtra Broost, Pola Office oraz system wybielania domowego, które poprzedzamy wykonaniem nakładek wybielających. Dodatkową zaletą tej metody jest możliwość aplikacji do szyny preparatów z fluorem, które znoszą nadwrażliwość zębów. Decydując sie na wybielanie, nie zapomnij o białej diecie, którą na pewno zaleci Ci nasz dentysta.

 

Wybielanie zębów metodą nakładkową
1000,00 zł
Wybielanie w gabinecie Opalescence/ Pola White
1000,00 zł
Wybielanie w gabinecie - system Prevdent (regeneracyjne z nano-Hydroksyapatytem wapnia)
1500,00 zł
Wybielanie zębów martwych (cena za 1 ząb)
350,00 zł

Protetyka


Stomatologia estetyczna pozwala dziś naprawić każdy uśmiech, dając ogromny wybór rozwiązań. Nowoczesna proteza, korona, most lub implant pozwolą uzupełnić każdy brak. Zwrócą Ci lata, zdrowy uśmiech i pięknie odmłodzą. Leczenie protetyczne w Arte Clinic poprzedzone jest szczegółowym wywiadem, badaniem diagnostycznym zębów, dziąseł oraz wykonaniem niezbędnych zdjęć rentgenowskich. Lekarz na podstawie modeli diagnostycznych wyznacza dla Ciebie plan leczenia, który może objąć m.in. leczenie chirurgiczne, zachowawcze oraz ortodontyczne. Pamiętaj, że protetyka jest ostatecznym etapem leczenia, wieńczącym całokształt przemian estetycznych w Twoim uzębieniu.

Korona porcelanowa na metalu
1000,00 zł
Korona pełnoceramiczna / licówka
1800,00-2000,00 zł
Proteza całkowita akrylowa
1000,00-1500,00 zł
Proteza szkieletowa
od 1500,00 zł

Chirurgia


Chirurgia stomatologiczna to szereg skomplikowanych zabiegów, wymagających wiedzy i doświadczonych fachowców. Dziś wielu naszych Pacjentów może efektywnie poprawić swój uśmiech, m.in dzięki implantologii, która skutecznie pozwala uzupełnić braki zębowe. W Arte Clinic często przeprowadzamy również ekstrakcje zębów, w tym trudne zabiegi usuwania ósemek. Wiedząc, że takie wizyty są dla Was szczególnie stresujące, dbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo, zapewniając skuteczne i nowoczesne metody znieczulenia.

Usunięcie zęba mlecznego
100,00 zł
Usuniecie zęba
od 200,00 zł
Chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego
400,00-650,00 zł
Wszczepienie implantu
3500,00-4000,00 zł
Korona na implancie
2500,00-4000,00 zł
Chirurgiczne wydłużenie korony zęba
300,00-500,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię