O nas

Umów się na wizytę

ul. Zygmunta Starego 31/1, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon – pt: 10:00-19:00

Twój problem

Pomożemy Ci go rozwiązać

Zespół

dr Małgorzata Warchoł - lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Właścicielka Arte Clinic i lekarz stomatolog. Ukończyła Śląską Akademię Medyczną Wydział lekarski z oddziałem stomatologicznym oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Od wielu lat leczy uśmiechy swoich pacjentów, nie tylko pod względem stomatologicznym. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej pasją stomatologiczną jest chirurgia przyzębia, stomatologia estetyczna i protetyka. Na swoich pacjentów patrzy holistycznie, tj. uważa, że dbałość o zęby to nie tylko kwestia zdrowia, ale i pięknego wyglądu - bo jak mówi - to właśnie uśmiech odmładza nas najbardziej.

dr Karolina Warchoł - lekarz medycyny estetycznej

dr Karolina Warchoł - lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach zarówno krajowych jak i międzynarodowych z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i regeneracyjnej. W swojej praktyce stawia przede wszystkim na profilaktykę, dbanie o kondycję skóry i naturalne efekty oraz na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

mgr Karolina Kalwinicka - kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, od niedawna również studentka pielęgniarstwa. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologicznych na twarz oraz ciało z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podczas pracy z Pacjentami szczególną uwagę przykłada do codziennych nawyków i prawidłowej pielęgnacji domowej. Stale podnosi swoje kompetencje biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach.

Zofia Gorak - asystentka i higienistka stomatologiczna

Od 2019 roku dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Na codzień w Arte Clinic asystuje do zabiegów z zakresu stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz specjalizuje się w zabiegach profesjonalnej higienizacji i wybielania zębów. Z zaangażowaniem edukuje Pacjentów jak prawidłowo dbać o uśmiech w ramach codziennej higieny jamy ustnej oraz dba o ich komfort podczas zabiegów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.