508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Stomatologia Stomatologia

Stomatologia - gabinet stomatologiczny


Naszym Pacjentom proponujemy kompleksową pomoc stomatologiczną w zakresie leczenia zachowawczego, leczenia kanałowego (endodoncji), leczenia przyzębia (periodontologii), stomatologii dziecięcej, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, a także profilaktyki, na którą kładziemy duży nacisk. Jeśli szukasz stomatologa dziecięcego, a zwłaszcza gdy potrzebna jest wizyta adaptacyjna dla malucha - polecamy nasz gabinet stomatologiczny. Szczególne miejsce w Arte Clinic zajmuje stomatologia estetyczna, która stanowi największy atut naszej oferty. Jeśli szukasz dobrego dentysty w Gliwicach, zapraszamy do Arte Clinic.

Leczenie stomatologiczne w Arte Clinic prowadzi dr Małgorzata Warchoł, która łączy wieloletnie doświadczenie lekarza stomatologa i jednocześnie specjalisty w zakresie medycyny estetycznej. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala spojrzeć na Pacjenta holistycznie oraz uzyskać niezwykle estetyczne efekty w leczeniu. Opinie naszych Pacjentów potwierdzają renomę gabinetu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy komfortowy gabinet stomatologiczy, nowoczesny sprzęt, a także sprzyjające, przyjazne podejście do stomatologii, o które dba nasz cały personel. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne i jednocześnie życzliwe, empatyczne podejście sprawia, że nasi Pacjenci są z nami od wielu lat.

Dowiedz się więcej o zabiegach stomatologii estetycznej w Arte Clinic.

CENNIK USŁUG
dla stomatologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię