Witajcie w Arte Clinic Gliwice

Słowo o pisaniu

Współczesna medycyna estetyczna jest ambitna i może dziś wiele. Stawia na działania kompleksowe. To bardzo dobrze, bo holistyczne podejście do zdrowia i piękna to klucz. Wiemy na przykład, że budowa jamy ustnej i zabiegi stomatologiczne mają wpływ na estetykę i harmonię twarzy. To oczywiste więc, że bez odpowiednich zabiegów z zakresu stomatologii nie ma sensu wykonywać tych z medycyny estetycznej.

Już od jakiegoś czasu pracujemy intensywnie nad tym blogiem. Chcemy w krótkich historiach, i mam nadzieję, w ciekawy sposób podzielić się z Wami naszą wiedzą na temat stomatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii. A czasem dodamy coś więcej, np. książki, które czytamy i chcemy Wam polecić.

Dla wszystkich z nas wygląd jest ważny, to oczywiste. Bądźmy jednak rozsądni i nie śpieszmy się zbytnio w dążeniu do piękna. Tu kluczem zawsze powinny być zdrowie, rozsądek, równowaga oraz dobry lekarz specjalista, który połączy wszystkie elementy w taki sposób, by uzyskać jak najlepszy efekt.

Po cichu liczę, że ten blog będzie dla Was mapą, swojego rodzaju wsparciem w małych i dużych dylematach związanych z Waszym wyglądem i zdrowiem. I że będzie Wam pomocny.

Pozdrawiam serdecznie!

* Małgorzata Warchoł – właścicielka Arte Clinic i lekarz stomatolog. Ukończyła Śląską Akademię Medyczną Wydział lekarski z oddziałem stomatologicznym oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Od wielu lat skutecznie leczy uśmiechy swoich pacjentów. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej pasją stomatologiczną jest chirurgia przyzębia, stomatologia estetyczna i protetyka. Na swoich pacjentów patrzy holistycznie, tj. uważa, że dbałość o zęby to nie tylko kwestia zdrowia, ale i pięknego wyglądu, bo, jak sama mówi, to właśnie uśmiech odmładza nas najbardziej. W kręgu jej zainteresowań pozostaje też szeroko rozumiana medycyna naturalna.

Zadzwoń
do nas

Napisz
do nas