508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Mezoterapia - profilaktyka starzenia Medycyna estetyczna

Mezoterapia - profilaktyka starzenia


Mezoterapia Gliwice - jeśli szukasz zabiegu w tym mieście, zapraszamy do Arte Clinic.

Zabieg polecany są przede wszystkim osobom, które chcą zredukować oznaki starzenia, poprawić jakość oraz kondycję skóry i zadbać o jej nawilzenie. Mezoterapia jest bezkonkurencyjna w dostarczaniu odżywczych substancji prosto do głębokich warstw skóry, czyli tam, gdzie zadziała najbardziej.

Ulubiony zabieg medycyny estetycznej większości Polek, co potwierdzają opinie naszych Pacjentek. Zapewnia zadbaną, świetnie nawilżoną skórę i rozświetloną skórę. Wykonywany regularnie zabieg mezoterapii jest świetnym zabiegiem anti-aging!

Co to jest mezoterapia?


Mezoterapia to tak naprawdę nazwa techniki podania preparatu. Polega na podaniu specjalnego preparatu wgłąb skóry za pomocą iniekcji. Oprócz dostarczenia składników aktywnych zawartych w produkcie, ukłucia igłą dodatkowo stymulują skórę do regeneracji, a tym samym do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.  W mezoterapii wykorzystuje się gotowe preparaty, które zawierają substancje rewitalizujące i regenerujące i odżywiające skórę. 

Przebieg zabiegu


Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bardzo komfortowy i praktycznie bezbolesny dla Pacjenta.


Kokatjli do mezoterapii jest obecnie mnóstwo. Większość z nich zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy czyli taki o właściwościach nawilżających skórę, a nie wolumetrycznych. 

Oprócz kwasu hialuronowego w składzie koktajli znajdują się inne substancje stymulujące skórę: witaminy, antyoksydanty, aminokwasy, glicerol, ruszczyk i kofeina.

Posiadamy również preparaty z kwasem hialuronowym delikatnie usieciowanym (tzw. skinboostery), które zapewniają trwalszy i intensywniejszy efekt, dając jednocześnie efekt lekkiego wypełnienia. 

Wykonujemy również mezoterpię osoczem i fibryną bogatopłytkową (tzw. wampirzy lifting).

W naszej ofercie posiadamy również specjalne preparaty do mezoterapii skóry głowy, które działają wspomagająco w leczeniu wypadania włosów, a także dostarczają substancji aktywnych wzmacniających włosy cienkie i osłabione.

Preparaty do mezoterapii oraz ceny dostępne w Arte Clinic zobacz tu

Przeciwwskazania


Choć mezoterapii mogą poddawać się już 20-latki, są czynniki, które absolutnie wykluczają możliwość skorzystania z tego zabiegu. Przede wszystkim ciąża, ale także choroby autoimmunologiczne i czynne infekcje. Jeśli przyjmujesz leki obniżające krzepliwość krwi, albo masz bardzo płytko unaczynioną skórę, lub z podatnością do powstawania bliznowców, również powinnaś unikać tego typu zabiegów. Dwa dni przed zabiegiem nie bierz aspiryny, która zwiększa ryzyko siniaków. Możesz za to wzmocnić naczynia krwionośne, smarując skórę maścią z witaminą K. W przypadku zakażenia wirusem opryszczki, Heviran przed i po zabiegu to absolutna konieczność.

Wskazania do zabiegu


  • poprawa i odmłodzenie wyglądu skóry
  • redukcja zmarszczek i przebarwień
  • poprawa/odmłodzenie owalu twarzy
  • poprawa elastyczności i napięcia skóry
  • leczenie rozstępów i blizn
  • leczenie cellulitu
  • leczenie wypadania włosów (mezoterapia skóry głowy)

Jeśli poszukujesz mezoterapii w Gliwicach, nasz gabinet zapewni Ci najlepsze zabiegi.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię