508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
ZO SKIN HEALTH Kosmetologia

ZO SKIN HEALTH


Moją misją jest zapewnianie skórze zdrowego, młodego i promiennego wyglądu – zgodnie z moją definicją zdrowej skóry. Dr ZEIN OBAGI

Dr Zein Obagi dyplomowany dermatolog, od 35 lat opiera swoja filozofię o proste zasady odpowiedniej pielęgnacji skóry, które pozwalają uniknąć problemów z późniejszym jej leczeniem. Obecnie dzięki swoim przełomowym odkryciom jego innowacyjne, holistyczne podejście uznawane jest za złoty standard w zakresie zdrowej pielegnacji skóry.

Produkty ZO Skin oferują kompleksowe i stałe rozwiązania pielęgnacyjne dedykowane pacjentom w każdym wieku, dla każdego rodzaju skóry, bez względu na płeć i wyjściową kondycję skóry.

ZO GETTING SKIN READY - Oczyszczanie, eksfoliacja, tonizacja


ZO GSR to kluczowy etap w procesie zapobiegania powstawaniu trądziku, zaczerwienień skóry, przebarwień pozapalnych, nierównego kolorytu, rozszerzonych porów i szorstkiej, ziemistej cery oraz w poprawianiu stanu skóry, jeśli problemy te już się pojawiły.

Prosty system oczyszczania, eksfoliacji i tonizacji działa synergicznie, normalizując aktywność skóry i przywracając jej zdrowie ogólne.

ETAPY


OCZYSZCZANIE

  • Normalizuje skórę dzięki poprawnemu oczyszczeniu
  • Usuwa powierzchniowe zanieczyszczenia

EKSFOLIACJA

  • Wspomaga proces złuszczania
  • Poprawia krążenie
  • Zwiększa stopień penetracji skóry przez inne produkty
  • Usuwa martwe komórki skóry

TONIZACJA

  • Kontrola wydzielania serum
  • Przywrócenie odpowiedniego pH
  • Ukojenie suchej skóry

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię