508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Twarz z głową O nas

Twarz z głową


Wyróżnienie dla Arte Clinic w  kampanii „Twarz z głową. Wiem. Wymagam. Wybieram.”

Twarz z głową

Inicjatorem kampanii „Twarz z głową. Wiem. Wymagam. Wybieram.” jest firma Allergan, a jej partnerami: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie, Sekcja Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Kampania skierowana jest do wszystkich osób, które poszukują rzetelnej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej. Celem programu: „Twarz z głową: wiem, wymagam, wybieram sprawdzoną jakość” jest usystematyzowanie rynku medycyny estetycznej poprzez budowanie odpowiednich relacji lekarz-pacjent opartych na profesjonalizmie lekarza i odpowiedzialności w wyborze zabiegu przez pacjenta. Zadowolony z zabiegu pacjent zawsze jest najlepszą rekomendacją dla lekarza.

Arte Clinic Stomatologia i Medycyna Estetyczna gwarantuje przestrzeganie 5 zasad programu edukacyjnego „Twarz z głową”.


 • Uprawnienia
  Lekarz medycyny estetycznej powinien posiadać uprawnienia do wykonywania zabiegów z zachowaniem światowych standardów.

 • Produkty
  Tylko preparaty najwyższej jakości gwarantują Twoje bezpieczeństwo i pożądany efekt. Pamiętaj, że masz prawo wiedzieć, jakiego produktu zamierza użyć Twój lekarz.

 • Kompetencje
  Nie wahaj się pytać osoby przeprowadzającej zabieg o jej doświadczenie!

 • Cena
  Na rynku jest wiele produktów różniących się jakością. Rażąco niska „okazyjna cena” to sygnał, aby dopytać o jakość i pochodzenie proponowanego preparatu.

 • Czas
  Pamiętaj, że zabiegi medycyny estetycznej to zabiegi medyczne. Lekarz powinien poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, aby rozwiać wszelkie wątpliwości przed podjęciem odpowiedzialnej decyzji.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię