508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
SUNEKOS. System regeneracji macierzy pozakomórkowej Medycyna estetyczna

SUNEKOS. System regeneracji macierzy pozakomórkowej


Jak odzyskać pożądaną ilość kolagenu i elastyny w skórze, zwłaszcza w okolicach, które najszybciej wiotczeją? Odpowiedzią jest SUNEKOS, który w celu odbudowy i ujędrnienia możemy bezpiecznie aplikować nawet w okolicy powiek! 

SUNEKOS. System regeneracji macierzy pozakomórkowej

Wyjątkowy efekt uzyskujemy dzięki połączeniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego ze specjalnie opatentowanym klastrem aminokwasów. Tak skomponowany skład preparatu pozwala na bardzo intensywną stymulację skóry nawet w bardzo wrażliwych okolicach, jak powieka oka.

Dedykowany jest KAŻDEJ wiotczejącej okolicy ciała:

 • skóra twarzy,
 • powieki,
 • dekolt,
 • szyja,
 • wewnętrzna strona ramion
 • wewnętrzna strona ud,
 • okolica nadkolanowa.

Obserwowane efekty to zagęszczenie i ujędrnienie skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, nawilżenie skóry, poprawa kolorytu, a także naturalny efekt wolumetryczny.

Mechanizm działania terapii


POBUDZENIE MACIERZY KOMÓRKOWEJ
SUNEKOS pobudza macierz komórkową do lepszego wchłaniania substancji odżywczych, a dostarczone aminokwasy pozwalają szybciej regenerować skórę.

STYMULACJA KOLAGENU I ELASTYNY
Dla pobudzenia wytwarzania nowych włókien kolagenu w składzie preparatu znajduje się glicyna, prolina oraz hydroksylizyna, natomiast walina i alanina umożliwiają wytwarzanie elastyny. Działanie preparatu BEZPIECZNIE pobudza naturalną regenerację nazywaną BIOGENEZĄ skóry.

NAWILŻENIE
Kwas hialuronowy, który jak gąbka ściąga wodę w okolicę podania, pozwala na głębokie nawilżenie okolicy objętej leczeniem.

Rodzaje preparatów SUNEKOS


W gamie SUNEKOS lekarz ma do dyspozycji SUNEKOS 200 i SUNEKOS 1200, które stosowane są w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

SUNEKOS 200
To preparat o niskiej masie cząsteczkowej. Jest ukierunkowany przede wszystkim na ujędrnienie i nawilżenie skóry.

SUNEKOS 200

SUNEKOS 1200
Stosujemy go, gdy oprócz przywrócenia jędrności i nawilżenia, chcemy jednocześnie nadać naturalny efekt wolumetryczny.

SUNEKOS 1200

Dlaczego zabieg warto wykonać w serii?


Przede wszystkim ze względu na obserwację potęgujących się efektów kolejnych zabiegów! Z racji na pobudzenie procesów regeneracyjnych w skórze, pierwsze efekty obserwujemy po 10-14 dniach, a z każdym kolejnym zabiegiem widzimy jak skóra staje się coraz jędrniejsza! Warto tego doświadczyć!

Jakich efektów możesz się spodziewać?


Stosowanie terapii Sunekons pozwala:

 • działać przeciwstarzeniowo,
 • poprawić teksturę i elastyczność skóry,
 • zredukować płytkie zmarszczki i linie mimiczne.
 • głęboko nawilżyć skórę,
 • poprawić wygląd blizn (w tym potrądzikowych) oraz rozstępów,
 • przywrócić promienny wygląd i wygładzić skórę.

Bezpieczeństwo


Sunekos jest wyrobem medycznym klasy III, wyprodukowany m w Europie, a jego działanie poparte jest badaniami klinicznymi. Zabieg jest niemal bezbolesny i bardzo szybko po zabiegu wraca się do codziennych aktywności!

Przeciwwskazania


 • uczulenia na kwas hialuronowy
 • nowotwory
 • aktywne zakażenia
 • cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię