508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Rozwiązania przeciwstarzeniowe Kosmetologia

Rozwiązania przeciwstarzeniowe


  • Ossential Daily Power Defense – Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji – formuła przeciwstarzeniowa silnie wspomaga produkcję kolagenu w celu zmniejszenia drobnych i głębokich zmarszczek. Ulubiony kosmetyk wśród naszych pacjentek.

  • Ossential Growth Factor Serum Plus – Serum stymulujące – Serum, które pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej gęsta i napięta.

  • Olluminate Intense Eye Repair – Odbudowujący krem pod oczy – Preparat intensywnie nawilżający i napinający okolicę oczu. Pozwala zminimalizować drobne i głębokie zmarszczki wokół oczu. Rozjaśnia cienie pod oczami.

  • Hydrafirm Eye Brightening Repair Creme – Naprawczy krem pod oczy – Krem natychmiast wygładzający skórę i redukujący obrzęki. Minimalizuje liczne oznaki starzenia się skóry wokół oczu.

  • Ossential  Advanced Radical Night Repair – Zaawansowany preparat odbudowujący na noc – Preparat przynoszący szybkie rezultaty przy zwalczaniu licznych oznak starzenia się skóry. Wysokie stężenie retinolu stymuluje odnowę naskórka i produkcję kolagenu. Skóra nabiera gładszej struktury i promiennego wyglądu.

  • Retamax Active Vitamin A Micro Emulsion – Mikroemulsja z aktywną witaminą A – Formuła zawierająca silny retinol poprawia strukturę i koloryt skóry. Redukuje oznaki starzenia się skóry i wspomaga zapobieganie przyszłym uszkodzeniom.

  • Invisapeel Intensive Resurfacing Peel – Intensywny peeling enzymatyczny – Intensywny preparat peelingujący odnawia naskórek bez widocznego łuszczenia się skóry. Poprawia teksturę skóry i nadaje jej równy koloryt. Produkt wzmacnia barierę ochronną i jest idealny nie tylko dla skóry twarzy, ale również dla innych części ciała, takich jak ręce, ramiona czy nogi.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię