508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Rozjaśnianie Kosmetologia

Rozjaśnianie


  • Ossential Brightalive Skin Brightener  - Rozjaśnianie skóry – Minimalizuje przebarwienia i ciemne plamy, oraz złuszcza skórę.

  • Ossential C – Bright Serum 10% Vitamin C – Serum rozjaśniające 10% witaminy C – Rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry serum z 10% witaminą C. W 80% zapobiega tworzeniu nowych zmian pigmentacyjnych, redukuje głębokość zmarszczek oraz zapewnia doskonałą ochronę antyoksydacyjną.

  • Brightenex Skin Brightener & Correcting Creme – Krem redukujący i rozjaśniający przebarwienia – Krem z retinolem szybko rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Zmniejsza zaczerwienienia skóry spowodowane czynnikami środowiskowymi i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień.

  • Glycogent Exfoliation Accelerator 10% Concentration  - Preparat przyspieszający złuszczanie, stężenie 10% Concentration – unikalny kompleks kwasu glikolowego i mlekowego stworzony w celu zmniejszania i zapobiegania uszkodzeniom skóry, zapewnia silną odnowę naskórka. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza podrażnienia i działa antyoksydacyjnie.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię