508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Przygotowanie skóry Kosmetologia

Przygotowanie skóry


Kluczowa według dra Obagi pielęgnacja to właśnie przygotowanie skóry odpowiednimi kosmetykami.

  • Offects Hydrating Cleanser Normal to Dry Skin – Nawilżający preparat oczyszczający do skóry normalnej i suchej – Preparat w formie odświeżającego żelu oczyszcza i nawilża skórę. Odmładza i wspomaga produkcję kolagenu, koi i poprawia stan skóry.

  • Normacleanse Cleanser for Normal to Dry Skin – Oczyszczający żel do skóry normalnej i suchej – Normalizujący żel do mycia twarzy oczyszcza skórę i stymuluje do produkcji kolagenu, dzięki czemu staje się jędrna, nawilżona i ukojona.

  • Offects Exfoliating Cleanser Normal to Oily Skin – Złuszczający preparat oczyszczający dla skóry normalnej i tłustej – Delikatnie złuszczający i oczyszczający żel przeznaczony do usuwania nadmiaru serum i zanieczyszczeń blokujących pory. Dzięki witaminie E zapewnia silną antyoksydację dla skóry.

  • Oilacleanse Cleanser for Normal to Oily Skin – Oczyszczający żel dla skóry normalnej i tłustej – Żel/peeling o podwójnym działaniu przeznaczony jest do usuwania nadmiaru serum i zanieczyszczeń oraz zapobiega i wspomaga usuwanie wyprysków. Wygładza cerę, redukuje występowanie czynników, które przyczyniają do jej podrażnienia oraz pomaga zmniejszać ilość bakterii na powierzchni skóry.

  • Foamacleanse Gentle Foaming Cleanser for All Skin Types – Delikatna pianka oczyszczająca dla wszystkich rodzajów skóry – Usuwa zanieczyszczenia, głęboko oczyszcza pory i pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i nawilżające.
  • Vitascrub Acne Treatment – Terapia przeciwtrądzikowa – Chemiczne i mechaniczne środki złuszczające usuwają martwe komórki naskórka, olejek z drzewa herbacianego rozpuszcza i usuwa nadmiar serum z powierzchni skóry.

  • Offects Exfoliating Polish – Preparat złuszczający – Wygładzający peeling do twarzy usuwa martwe komórki naskórka i pozostawia skórę czystą, gładką o równomiernym kolorycie. Witaminy A, C, E posiadają właściwości antyoksydacyjne, pomagając utrzymać funkcje ochronne skóry.

  • Balatone Calming Toner pH Balancer – Preparat przywracający naturalne pH skóry – Tonik o działaniu uspakajającym i przywracającym równowagę pH osłabionej skórze. Nawilża i zapewnia delikatny efekt chłodzący.

  • Offects TE – Pads Acne Pore Treatment – Płatki do cery trądzikowej odblokowujące pory – Płatki złuszczające przeznaczone do usuwania nadmiaru serum i oczyszczania porów przy jednoczesnym zapobieganiu przetłuszczaniu się skóry. Niezwykle poręczne płatki TE przeciwdziałają podrażnieniom oraz zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych.

  • Cebatrol Oil Control Pads Acne Treatment – Płatki do skóry tłustej, terapia przeciwtrądzikowa - Kuracja przeciwtrądzikowa pomaga oczyszczać skórę, zmniejsza stany zapalne i podrażnienia. Usuwają nadmiar sebum i zapobiegają błyszczeniu się skóry. Idealne rozwiązanie do zwalczania trądziku i odblokowywania zatkanych porów.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię