508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
PROFHILO. Molekuła młodości Medycyna estetyczna

PROFHILO®. Molekuła młodości


Czy to możliwe, by zaledwie kilka wkłuć odmieniło Twoją twarz? TAK! W ten sposób działa innowacyjna technika zabiegowa PROFHILO®! To preparat o wyjątkowej hybrydowej budowie, która stopniowo i intensywnie odbudowuje skórę.

PROFHILO®. Molekuła młodości

Formuła kwasu hialuronowego PROFHILO® jest wyjątkowa. Naukowcy ze szwajcarskiego laboratorium IBSA wyselekcjonowali tylko te cząsteczki kwasu hialuronowego, które mają właściwości modelujące i kondycjonujące tkanki, ożywiające fibroblasty, keratynocyty oraz adipocyty, a także wykorzystujące właściwości przeciwzapalne! Takie połączenie pozwala bardzo wyraźnie ujędrniać i liftować skórę!

Na czym polega mechanizm terapii?


CZĄSTECZKA HYBRYDOWA
Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg.

KASKADA NAPRAWCZA
Ich działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej i regeneracyjnej skóry. Długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia opatentowana molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

MINIMALIZACJA EFEKTÓW NIEPOŻĄDANYCH
Kluczem do uzyskania spektakularnego efektu ujędrniania i modelowania jest podanie PROFHILO® w specjalnych punktach, które zostały zlokalizowane w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji, a jednocześnie zapewniają doskonałą dyfuzję preparatu, dzięki czemu nadajemy najwłaściwszy efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Dla kogo?


Terapia PROFHILO® jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku:

 • spadku kondycji skóry,
 • ubytków objętości w okolicy twarzy,
 • kondycjonowani a skóry w okolicy szyi i dekoltu,
 • utraty kształtu i konturu twarzy.

Jakie są spodziewane efekty?


PROFHILO® wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający potwierdzony badaniami klinicznymi. Zaletą terapii jest kompletność, ponieważ jednoczasowo możemy uzyskać remodeling niemal całej twarzy:

 • okolicy żuchwy,
 • okolicy jarzmowej,
 • okolicy policzków,
 • okolicy brody,
 • okolicy szyi,
 • okolicy dekoltu.

Zabieg minimalizuje ryzyko zasinień, czy obrzęków. W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni, a efekt utrzymuje się nawet półtora roku.

PROFHILO - przed i po

Bezpieczeństwo


W procesie produkcji preparatu PROFHILO® wyeliminowano chemiczne czynniki sieciujące, które zastąpiono opatentowanym procesem STABILIZACJI TERMICZNEJ, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje tym, że pacjent nie jest narażony na uczulenia, czy podrażnienia skóry.

Przeciwwskazania


 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • zakażenia
 • gorączka
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroba nowotworowa
 • infekcje wirusowe

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię