508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
PQ Age Kosmetologia

PQ Age


To zaawansowany preparat oparty o składniki silnie regenerujące skórę w jej najgłębszych warstwach. Doskonałe właściwości ujędrniająco-liftingujące peeling PQ Age zawdzięcza m.in. zawartości kwasu trójchlorooctowego (stężenie 34%), nadtlenku mocznika, kwasu kojowego oraz koenzymu Q10.

Innowacyjny charakter peelingu zapewnia reakcję regeneracyjną bez widocznych efektów złuszczania i podrażnień naskórka. Za to estetyczne efekty zabiegu w postaci rozjaśnionej, zrewitalizowanej i dotlenionej skóry widoczne są natychmiast. Może być stosowany u pacjentów w każdym wieku, również w przypadku skóry bardzo wrażliwej oraz suchej.

W Arte Clinic zabieg PQ Age zaleca się szczególnie w przypadku:


  • leczenia trądziku pospolitego
  • konieczności odżywiania, dotleniania i wzmocnienia skóry
  • redukcji zaskórników
  • wygładzaniu zmarszczek
  • redukcji cellulitu
  • leczeniu skóry wrażliwej i delikatnej
  • usuwania przebarwień i drobnych blizn

 

PQ Age Cena
Twarz 300,00 zł
Szyja 300,00 zł
Dekolt 300,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 800,00 zł

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię