508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Plasmage – korekta powiek Medycyna estetyczna

Plasmage – korekta powiek


Skuteczność tego urządzenia jest porównywana do efektów osiąganych w chirurgii plastycznej, przy czym metoda ta jest całkowicie bezinwazyjna. Plasmage to obecnie najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy zabieg na opadające powieki.

 

Plasmage - korekta powiek

 

To, co wyróżnia  Plasmage wśród innych urządzeń tego typu na rynku to frakcjonowanie. Dzięki temu zabiegi stają się bardziej bezpieczne, co w przypadku delikatnej okolicy oka staje się to szczególnie ważne.

Wskazania do zabiegu


 • korekcja powiek (likwidacja opadających powiek)
 • zmarszczki nad górną wargą – tzw. zmarszczki palacza
 • wiotka skóra w okolicach łokci i kolan
 • blizny potrądzikowe
 • usuwania brodawek i innych zmian skórnych (żółtaki, włókniaki)
 • leczenia małych rozstępów i blizn w trudno dostępnych miejscach

Jak to działa?


Plasmage wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu tworzy się plazma, zdolna do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania, co skutkuje uniesieniem.

Przebieg zabiegu


Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otoczające zdrowe tkanki. Polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek.

Procedura trwa od 20 do 45 minut, obrzęk utrzymuje się do 2-3 dni po zabiegu. Zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek. Efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2-4 lat, w zalezności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Zalety terapii


 • bezinwazyjny to najlepsza alternatywa dla zabiegów chirurgicznych (blefaroplastyki)
 • precyzyjny plazma działa w wybranym obszarze skóry
 • skuteczny efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu
 • bezpieczny  także dla osób z rozrusznikami serca
 • wygodny nie wyłącza z codziennej aktywności

Przeciwskazania


 • ciąża
 • karmienie piersią
 • infekcje i stany zapalne
 • schorzenia skóry
 • choroby autoimmunologiczne
 

 

Przed i po


1.
2.
3.
4.

Najczęstsze pytania


Po jakim czasie mogę spodziewać się efektów?

Różnicę widać od razu. Ale na ostateczny efekt trzeba trochę zaczekać - zaraz po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk oka oraz pojawią się niewielkie strupki, które odpadają po około 5-7 dniach. Ostateczne rezultaty obserwujemy po miesiącu.

Ile razy trzeba powtarzać zabieg?

W większości przypadków wystarczą jeden lub dwa zabiegi, żeby usunąć nadmiar skóry z powieki i zobaczyć znaczącą różnicę w wyglądzie swojego oka.

Jakie są największe zalety Plasmage?

Plasmage to idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych okolic oka. Bez skalpela, bez krwawienia i bez szwów, bez wyłączenia z normalnego funkcjonowania - dla wielu to największe zalety Plasmage. Urządzenie jest też niezwykle precyzyjne i daje natychmiastowe efekty. Naszym zdaniem największą zaletą Plasmage jest jego skuteczność i frakcjonowanie, które zwiększa bezpieczeństwo zabiegów.

Czy po zabiegu będę mogła normalnie funkcjonować?

Tak. W zasadzie już na drugi dzień po zabiegu możliwy jest powrót do codziennej aktywności. Co najwyżej może wystąpić niewielki obrzęk i zaczerwienienie tkanek, a także niewielkie strupki.

Co wyróżnia Plasmage od innych tego typu urządzeń na rynku?

Plasmage to w tej chwili najnowocześniejszy zabieg na opadające powieki. W przypadku wielu kobiet to przełom, zwłaszcza że część z nich z różnych powodów nie mogła lub nie chciała poddać się zabiegowi chirurgicznemu.


Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię