508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Pielęgnacja domowa wg Arte Clinic Kosmetologia

Pielęgnacja domowa wg Arte Clinic


Właściwie dobrana pielęgnacja to sekret zdrowej cery. Zasady są proste. Dobrze ją nawilżaj, na dzień stosuj zawsze serum z witaminą C. Na noc – kosmetyki z kwasami lub retinolem. I nigdy przenigdy nie zapominaj o filtrach.

Lepiej zapobiegać, im wcześniej zaczniesz dbać o skórę, tym wolniej będzie się starzała. Dowiedz się, jakie korzyści przyniosą Ci peelingi medyczne i dobrze dobrana profesjonalna pielęgnacja domowa.

Twój niezbędnik w pielęgnacji domowej


  • Witamina C - jest nie tylko skutecznym przeciwutleniaczem, lecz także wpływa na produkcje kolagenu w skórze, a tym samym działa odmładzająco. Włącz ją do codziennej, porannej pielęgnacji, a Twoja skóra zyska zdrowy, promienny wygląd i będzie starzała się wolniej.
  • Retinol - to cudowna substancja, pochodna witaminy A, jedna z niewielu, która działa na naskórek i skórę właściwą, stosowany regularnie spłyca zmarszczki, wygładza i ujędrnia skórę, dodaje blasku i sprawia, że pory są mniej widoczne.
  • Kwasy – codzienne złuszczanie naskóra jest jednym z najważniejszych elementów dobrej pielęgnacji. Działa jak trening na ciało – sprawia, że skóra staje się mocniejsza, zdrowsza i piękniejsza. Regularne złuszczanie naskórka rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt cery, zwęża pory, zmniejsza tendencję do zaskórników i świecenia się.
  • Kosmetyki nawilżające – pomagają odbudować warstwę lipidową skóry, a tym samym chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i przyspieszonym starzeniem. 
  • Filtry – Twoja skóra starzeje się przede wszystkim z powodu działania promieni UV. To one powodują pojawienie się zmarszczek i utratę jędrności. Są głównymi sprawcami przebarwień. Nawet w mieście, nawet w pochmurny dzień nie powinnaś zapominać o codziennej ochronie przeciwsłonecznej. Bez niej nie ma mowy o pielęgnacji anti-ageing.


W Arte Clinic posiadamy zabiegi i profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej oparte na linii preparatów iS Clinical i Obagi Medical.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię