508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Opinie O nas

Opinie


Dodaj opinię


Opinie


Marta Banaś
Przez lata męczyłam się ze swoimi zębami. Były krótkie i nierówne, szczególnie te z przodu. Myślałam jednak, że tak po prostu musi być, taka moja uroda. Od jakiegoś czasu szukałam jednak jakiegoś rozwiązania i trafiłam na stronę Arte Clinic. Na wizycie konsultacyjnej dowiedziałam się, że mój problem dość prosto można rozwiązać za pomocą licówek. Dziś jestem już po zabiegu i sama nie mogę uwierzyć w efekt. A do tego ludzie w Arte Clinic są cudowni, mili i serdeczni. Bardzo dziękuję.
Marzena Zawadzka
Kiedyś ukruszyła mi się górna czwórka. Mam takie usta, że nawet kiedy mówię, widać wszystkie górne zęby. W Arte Clinic potraktowano mój przypadek jako nagły, priorytetowy. Jeszcze tego samego dnia znalazłam się w gabinecie, a po dwóch godzinach wyszłam z naprawionym zębem. Polecam gabinet, zwłaszcza tym, którzy potrzebują nagłej pomocy.
Ania Żarnowiecka
Miałam bardzo nierówne zęby. Pani doktor zaproponowała mi rozwiązanie - licówki, które sprawiły, że teraz mam naprawdę piękny uśmiech. Żałuję, że nie znałam pani doktor wcześniej, bo tyle lat myślałam, że nic się nie da zrobić z moimi zębami. Polecam serdecznie gabinet i panią stomatolog Małgorzatę Warchoł.
Igor

Byłem w Arte Clinic na zabiegu higienizacji. Pani Dominika zabieg wykonała delikatnie i z dużym wyczuciem. Dziękuję też za szczegółowy i profesjonalny instruktaż dotyczący higieny jamy ustnej! Polecam Arte Clinic i panią higienistkę Dominikę Mainka.

Magda
Przyszłam do pani doktor Warchoł z dużym problemem. Rok wcześniej w jednym z gabinetów powiększałam usta, i nie mogłam poradzić sobie z wyczuwalnymi i widocznymi grudkami kwasu hialuronowego, które stanowiły dla mnie duży defekt estetyczny i dyskomfort. Lekarz, który wykonał zabieg, zapewniał, że grudki z czasem zostaną wchłonięte, tymczasem otrzymywały się nadal rok po zabiegu. Pani doktor Warchoł usunęła chirurgicznie kwas hialuronowy. Jestem bardzo wdzięczna, bo bałam się konsekwencji i powikłań, o których czytałam w internecie. Na szczęście dzięki pani doktor nic takiego się nie stało.
Katarzyna Idec
Przemiły personel, usługi na wysokim poziomie, pani doktor najlepsza od lat!! Polecam Arte Clinic
Karolina Kozioł
Najlepszy gabinet w Gliwicach. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy liczą nie tylko na wysoką jakość usług, ale i przyjazne, empatyczne podejście. Bardzo miły personel.
Ada Wysocka
Przyjazna atmosfera, profesjonalny personel. Pani doktor ma super podejście do dzieci!
Magda Wróblewska
Usługi na najwyższym poziomie! Polecam gabinet.
Agnieszka
Jestem w trakcie kuracji Acnelan. Dziękuję p. Kamili za pomocne rady na temat pielęgnacji skóry w domu.

TWARZ Z GŁOWĄ
Wyróżnienie dla Arte Clinic

sprawdź zasady programu

Arte Clinic - Stomatologia i Medycyna Estetyczna

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
tel.: 508 006 002
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię