508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Ochrona przeciwsłoneczna Kosmetologia

Ochrona przeciwsłoneczna


Moc potrójnej ochrony.

Naukowo udowodniono, że seria przeciwsłoneczna ZO oferuje najlepsze filtry przeciwsłoneczne o najszerszym i najbardziej wszechstronnym zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Zaawansowana potrójna tarcza chroni przed UVA/UVB, światłem widzialnym o wysokiej energii (HEV) oraz promieniami podczerwonymi (IR-A).

Filtry przeciwsłoneczne ZO posiadają potwierdzoną fotostabilność, co oznacza, że nie ulegają rozpadowi pod wpływem działania promieni słonecznych. Zapewniają zarówno krótko, jak i długoterminową ochronę przed szkodliwym działaniem słońca. Każdy z nich polecany jest przez Skin Cancer Foundation do codziennego stosowania.

  • Oclipse Sunscreen + Primer Broad Spectrum SPF 30 – Krem z filtrem o szerokim spektrum ochrony SPF 30 + Baza pod podkład – Bezwodny krem tonujący z filtrem przeciwsłonecznym i baza pod podkład w jednym. Pozostawia skórę delikatną i jedwabiście gładką, z matowym wykończeniem. Umożliwia równomierne nałożenie makijażu.

  • Oclipse - C Broad Spectrum Sunscreen SPF 50 – Krem z filtrem o szerokim spektrum ochrony SPF 50 – Lekki krem przeciwsłoneczny idealny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz dla osób wymagających szczególnej ochrony twarzy i ciała po zabiegach estetycznych.

  • Oclipse Smart Tone Broad Spectrum SPF 50 – Inteligentny koloryt szerokie spectrum SPF 50 – Krem z filtrem o szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej zawiera kolorowe perełki nadające uniwersalny odcień naszej cerze. Stworzony tak, aby idealnie pasować do każdego koloru skóry.

  • Oclipse Daily Sheer Broad Spectrum SPF 50 – Transparentna ochrona szerokie spektrum ochrony SPF 50 – Nietłusty, szybko wchłaniający się filtr przeciwsłoneczny zapewnia transparentne, matowe wykończenie oraz posiada dodatkowe właściwości nawilżające. Zapobiega przesuszeniu skóry spowodowanej zwiększoną ekspozycją na działanie czynników zewnętrznych.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię