508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Opinie O nas

Opinie


Dodaj opinię


Opinie


Ola

Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczna atmosfera, ktora sprawia ze czujemy sie „jak u siebie”, najwyzsza jakość usług, przystępne ceny - polecam :)

Sylwia Dudek

ArteClinic to absolutnie najlepszy gabinet stomatologiczny jaki mi się w życiu przytrafił, a korzystałam z usług wielu... Pięć lat temu trafiłam do pani Małgorzaty z zamiarem poprawienia wyglądu zębów i już po pierwszej wizycie zapałałam sympatią do tego miejsca i jego personelu. Ujęła mnie nie tylko atmosfera ale przede wszystkim fachowość i pełen profesjonalizm. Moja usługa trwała kilka miesięcy, więc mogę śmiało powiedzieć, że bardzo się zżyłam z panią doktor i jej asystentkami. Oprócz zasadniczego leczenia zawsze jest czas, żeby poplotkować, jest życzliwie i z uśmiechem. Podziwiam pasję, z jaką pani Małgorzata wykonuje swój zawód. Wyleczony ząb to prawdziwe dzieło sztuki w wykonaniu pani Małgorzaty, musi być perfekcyjny, kształtny - bardzo mi się to podoba. Ostatnimi laty gabinet stomatologiczny odwiedzam coraz rzadziej, za to coraz częściej gabinet medycyny estetycznej ArteClinic, gdzie można uzyskać profesjonalne doradztwo i skorzystać z wielu fajnych zabiegów. Wiedza personelu jest bardzo wszechstronna, także dostałam pełną informację na temat preparatów i sposobie ich działania. Szczerze polecam ArteClinic.

Marta Banaś
Przez lata męczyłam się ze swoimi zębami. Były krótkie i nierówne, szczególnie te z przodu. Myślałam jednak, że tak po prostu musi być, taka moja uroda. Od jakiegoś czasu szukałam jednak jakiegoś rozwiązania i trafiłam na stronę Arte Clinic. Na wizycie konsultacyjnej dowiedziałam się, że mój problem dość prosto można rozwiązać za pomocą licówek. Dziś jestem już po zabiegu i sama nie mogę uwierzyć w efekt. A do tego ludzie w Arte Clinic są cudowni, mili i serdeczni. Bardzo dziękuję.
Marzena Zawadzka
Kiedyś ukruszyła mi się górna czwórka. Mam takie usta, że nawet kiedy mówię, widać wszystkie górne zęby. W Arte Clinic potraktowano mój przypadek jako nagły, priorytetowy. Jeszcze tego samego dnia znalazłam się w gabinecie, a po dwóch godzinach wyszłam z naprawionym zębem. Polecam gabinet, zwłaszcza tym, którzy potrzebują nagłej pomocy.
Ania Żarnowiecka
Miałam bardzo nierówne zęby. Pani doktor zaproponowała mi rozwiązanie - licówki, które sprawiły, że teraz mam naprawdę piękny uśmiech. Żałuję, że nie znałam pani doktor wcześniej, bo tyle lat myślałam, że nic się nie da zrobić z moimi zębami. Polecam serdecznie gabinet i panią stomatolog Małgorzatę Warchoł.
Igor

Byłem w Arte Clinic na zabiegu higienizacji. Pani Dominika zabieg wykonała delikatnie i z dużym wyczuciem. Dziękuję też za szczegółowy i profesjonalny instruktaż dotyczący higieny jamy ustnej! Polecam Arte Clinic i panią higienistkę Dominikę Mainka.

Magda
Przyszłam do pani doktor Warchoł z dużym problemem. Rok wcześniej w jednym z gabinetów powiększałam usta, i nie mogłam poradzić sobie z wyczuwalnymi i widocznymi grudkami kwasu hialuronowego, które stanowiły dla mnie duży defekt estetyczny i dyskomfort. Lekarz, który wykonał zabieg, zapewniał, że grudki z czasem zostaną wchłonięte, tymczasem otrzymywały się nadal rok po zabiegu. Pani doktor Warchoł usunęła chirurgicznie kwas hialuronowy. Jestem bardzo wdzięczna, bo bałam się konsekwencji i powikłań, o których czytałam w internecie. Na szczęście dzięki pani doktor nic takiego się nie stało.
Katarzyna Idec
Przemiły personel, usługi na wysokim poziomie, pani doktor najlepsza od lat!! Polecam Arte Clinic
Karolina Kozioł
Najlepszy gabinet w Gliwicach. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy liczą nie tylko na wysoką jakość usług, ale i przyjazne, empatyczne podejście. Bardzo miły personel.
Ada Wysocka
Przyjazna atmosfera, profesjonalny personel. Pani doktor ma super podejście do dzieci!

TWARZ Z GŁOWĄ
Wyróżnienie dla Arte Clinic

sprawdź zasady programu
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię