508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Media O nas

Media


Podwójne dobro


Podwójne dobro - laser P.L.E.A.S.E.

Najnowsze wydanie magazynu Uroda Życia, a w nim Dr Małgorzata Warchoł opowiada o fenomenie terapii łączonych, naszym ulubionym laserze P.L.E.A.S.E. i  rewolucyjnych czynnikach wzrostu AQ Skin Solutions. Zapraszamy do lektury!

Siła terapii łączonych


Siła terapii łączonych - laser P.L.E.A.S.E.

W najnowszym magazynie Uroda Życia Beauty Ekspert ukazał się artykuł, w którym dr Małgorzata Warchoł opowiada o sile terapii łączonych i spektakularnych efektach jakie dają zabiegi laserem P.L.E.A.S.E. w połączeniu z podaniem substancji aktywnych tj. witamina C, kwas hialuronowy czy czynniki wzrostu AQ Skin Solutions.

Piękne połączenia


Zabieg laserem P.L.E.A.S.E.®

Najnowsze trendy dowodzą, że ułożone w odpowiedni sposób sekwencje zabiegów pozwalają na niespotykaną wcześniej maksymalizację efektów. Terapie łączone królują dziś w gabinetach medycyny estetycznej. Jedną z najskuteczniejszych kuracji jest połączenie lasera P.L.E.A.S.E.® z wysokiej jakości substancjami aktywnymi. O tym, jak to działa i dlaczego kochają to pacjenci, opowiada lekarz medycyny estetycznej  Małgorzata Warchoł z Arte Clinic...

Czytaj więcej na: www.elle.pl/artykul/piekne-polaczenia

Saypha Rich - ugaś pragnienie swojej skóry


Saypha Rich - ugaś pragnienie swojej skóry

W najnowszym wydaniu magazynu Pani kilka słów o mezoterapii Saypha Rich. Zabieg mezoterapii polecam Pacjentom, którzy chcą poprawić jakość i kondycję skóry oraz zadbać o jej nawilżenie. Wykonywany regularnie jest także świetnym zabiegiem antiaging! 

Zapraszam do Arte Clinic! Dr Małgorzata Warchoł

Zadbaj o siebie jesienią, by poczuć się lepiej


Zadbaj o siebie jesienią

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym mamy mniej energii i często czujemy się gorzej. To odbija się także na naszym samopoczuciu i wyglądzie. Skóra traci blask, jest odwodniona i zmęczona. Jak wykorzystać jesienny okres, by już na wiosnę cieszyć się zdrową, promienną skórą? 

Czytaj więcej na: www.nowiny.gliwice.pl/arte-clinic-zadbaj-o-siebie-jesienia-by-poczuc-sie-lepiej

 

TWARZ Z GŁOWĄ
Wyróżnienie dla Arte Clinic

sprawdź zasady programu
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię