508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
O nas O nas

O nas


Arte Clinic -  Stomatologia i Medycyna Estetyczna to klinika świadcząca kompleksowe, wysokiej jakości usługi w zakresie stomatologii i implantologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii i depilacji laserowej, a także dietetyki, w tym testów MRT (nietolerancje pokarmowe) i testów genetycznych iGenesis.

Wierzymy, że nasza klinika dzięki wartościom, którym jest wierna od wielu lat, stanowi dla naszych Pacjentów punkt na mapie Gliwic, gdzie doświadczenie łączy się z profesjonalizmem, nowoczesne technologie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, a piękno zawsze idzie w parze ze zdrowiem. Holistyczne podejście do piękna to słowo klucz w działaniu Arte Clinic.Nasi Pacjenci cenią nas przede wszystkim za wysokie kompetencje zespołu, najwyższej jakości sprzęt, materiały oraz preparaty, których używamy w naszej codziennej pracy.
Doceniają też nasze podejście - życzliwe, dyskretne, fachowe - zawsze nastawione na faktyczne potrzeby Pacjentów naszego gabinetu.

Oddajemy w Państwa ręce całą naszą wiedzę i doświaczenie.
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi!

Przeczytaj więcej o klinice.

TWARZ Z GŁOWĄ
Wyróżnienie dla Arte Clinic

sprawdź zasady programu
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię