508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Nici liftingujące Medycyna estetyczna

Nici liftingujące


Zabieg z wykorzystaniem wchłanialnych nici to najlepsza i najskuteczniejsza metoda pozwalająca przywrócić wyrazisty owal twarzy. Daje również piękny efekt liftingu. Miejsca podania skóra obudowuje kolagenem, tworząc coś na kształt własnej nici, dzięki czemu dłużej pozostaje jędrna i napięta.

Z ich pomoca można zniwelować jedną z najbardziej nielubianych oznak starzenia, czyli opadający owal twarzy. Jeśli zauważasz o siebie pierwsze oznaki działania grawitacji, a owal twojej twarzy nie ma już takiej wyrazistości jak dawniej, zabieg z wykorzystaniem rozpuszczalnych nici sprawdzi się idealnie.

Co oferuje nam rynek?


Rodzaj nici zależy od tego, jak bardzo zaawansowany jest problem opadania. Najdelikatniejsze są tzw. nici PDO wykonane z polidioksanonu. Służą do rewitalizacji i odmłodzenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek. Utrzymują siew  skórze około pół roku. Nici z haczykami są grubsze i zapewniają rezultat na rok. Na całej długości mają dookoła i w dwóch kierunkach rozłożone haczyki, które zakotwiczają się w skórze i pozwalają na silniejszy efekt liftingu. Są jeszcze nici chirurgiczne, również zakończone haczykami, które wprowadzone głębiej pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

W Arte Clinic dostępne są trzy rodzaje nici:


  • Rewitalizujące - first  Lift - nici PDO, które służą do rewitalizacji i odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek, bardzo subtelnego liftingu. Idealne dla pacjentów w wieku od 30 do 55 lat, utrzymują się do pół roku.

  • Z haczykami - First Lift Barb 4D - nici wyposażone w haczyki rozłożone gęsto dookoła (a  a nie po jednej stronie) i w dwóch kierunkach. Są grubsze od tradycyjnej nici PDO, więc dają mocniejszy efekt liftingu.
  • Chirurgiczne - Happy Lift - wykonane z polikaprolaktonu, wykończone mikrospopijnymi haczykami. Wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

Przedłużone działanie


W medycynie estetycznej stosuje się nici całkowicie wchłanialne. Wykonane są z substancji, z których produkuje się również nici do zakładania szwów w chirurgii. Takie nici wchłaniają się w ciągu kilkudziesięciu miesięcy. Ale nawet gdy to się stanie ich rezultaty wciąż będą w jakimś stopniu zauważalne. Już samo wprowadzenie nici do tkanki podskórnej wywołuje u niej kontrolowany stan zapalny. Tym samym uruchomiony zostaje proces neokolagenazy, a w miejscu nici tworzys ię coś na kształt naszej własnej nici zbudowanej z kolagenu i elastyny. Skóra wzmacnia się i ujędrnia.

Zabiegi łączone


Nici świetnie sprawdzają się jako element tzw. zabiegów łączonych. Jeśli przed ich założeniem poddasz się serii mezoterapii, skóra będzie lepiej odżywiona, a późniejszy efekt napięcia silniejszy. Skonsultuj ze swoim lekarzem, które zabiegi możesz łączyć z nićmi, a których na pewno unikać.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię