508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Usta. Nawilżenie, powiększenie, modelowanie kwasem hialuronowym Medycyna estetyczna

Powiększanie ust, nawilżanie, modelowanie kwasem hialuronowym


Zabieg powiększania ust jeszcze do niedawna kojarzył się z mało gustownym efektem sztuczności. Dzięki najnowszym preparatom i technikom ich podawania wszystko się zmieniło. Dziś powiększone usta mogą wyglądać apetycznie i zmysłowo, a przy tym cały czas naturalnie.

Twoje usta odzyskują malinową barwę i młodzieńczą jędrność.


Usta to wizytówka całej twarzy, na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy, a zmysłowe wargi pobudzają wyobraźnię.

Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych ustach. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła harmonią kształtnych ust bądź też na nich odcisnął ślad upływający czas. Z wiekiem wokół naszych ust pojawiają się liczne zmarszczki, górna warga robi się cieńsza, a kąciki ust stopniowo opadają.

Podczas procesu starzenia wysusza się ich powierzchniowa warstwa, tracą naturalny połysk, pojawiają się małe zmarszczki, zmniejsza się objętość ust. Dla dzisiejszej medycyny nie stanowi to problemu.

Dzięki preparatom kwasu hialuronowego możesz uzyskać:


 • odmładzanie - odmładzaj nie tylko czerwień wargową, ale także okolicę ust
 • poprawę kolorytu - doskonale uzupełni efekt wymodelowania i nawilżenia
 • modelowanie - modeluj również tzw. łuk kupidyna (rynienka podnosowa)
 • wyrównanie dysproporcji pomiędzy górną i dolną wargą - odkryje w twoich ustach harmonię
 • podnoszenie kącików ust - nada twarzy pogodny wygląd
 • podkreślenie konturu ust - nada wyrazisty kształt
 • nawilżenie - nie tylko poprawi wygląd ust, ale również zwiększy komfort

Efekty


Rezultat zabiegu powiększania ust widoczny jest od razu. Utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy w zależności od rodzaju preparatu, wieku, stanu i kondycji skóry, stylu życia, indywidualnych cech organizmu.

Po zabiegu


Usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również siniaczek, który będzie utrzymywał się do tygodnia (czasem dwóch), a także mogą być wyczuwalne drobne grudki, które ustąpią samoistnie. Zależy to od zastosowanego preparatu oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Przeciwskazania


 • ciąża i okres karmienia
 • opryszczka lub inne aktywne zakażenie*
 • podany wcześniej wypełniacz permanentny
 • choroba nowotworowa
 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne

*Jesli występuje tendencja do opryszczki, warto zabezpieczyć się przed jej uaktywnieniem i na dwa dni przed zabiegiem rozpocząć przyjmowanie Heviranu.

Dla zminimalizowania dolegliwości bólowych zabiegi w okolicy ust wykonujemy w znieczuleniu lub wykorzystując preparaty kwasu hialuronowego ze znieczuleniem.

 

 

 

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię