508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Nawilżanie i kojenie Kosmetologia

Nawilżanie i kojenie


Bez szkodliwych skutków środków nawilżających.

  • Ommerse Renewal Creme -  Krem odbudowujący – Krem o właściwościach nawilżających na dzień, koi podrażnienia, uzupełnia niedobory wody w naskórku, odmładza i poprawia barierę wilgotności skóry. Zapewnia ochronę antyoksydacyjną w celu naprawy i zapobieganiu uszkodzeniom wywołanym przez działanie wolnych rodników.

  • Ommerse Overnight Recovery Creme – Krem regenerujący na noc – kojąca formuła o właściwościach kojących I nawilżających. Zawiera substancje łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki retinolowi i  innym składnikom przeciwstarzeniowym aktywnie działa w trakcie snu, by naprawiać i regenerować komórki skóry. Pomaga też wygładzić drobne i głębokie zmarszczki, jednocześnie wzmacniając barierę skórną by chronić przed utratą wody.

  • Revitatrol Epidermal Repair Creme – Krem naprawczy – Dwufunkcyjna formuła kremu zapewnia niezbędne nawilżenie skóry po zabiegach leczniczych, uszkodzonej, bardzo suchej lub podrażnionej. Wspiera naturalne procesy regeneracyjne, poprawia wygląd drobnych i głębokich zmarszczek. Liczne substancje nawilżające odbudowują barierę skórną. Krem zmniejsza zaczerwienienia.

  • Restoracalm Soothing Recovery Creme – Kojący krem regenerujący – Krem redukujący zaczerwienienia i podrażnienia skóry, jednocześnie stymulując odnowę naturalnej bariery ochronnej. Zapewnia natychmiastowy komfort i nawilżenie wrażliwej, słabej lub uszkodzonej skórze, jednocześnie chroniąc ją przed uszkodzeniami powodowanymi przez promienie słoneczne.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię