508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Stymulatory tkankowe - kwas polimlekowy - Juvelook, Lenisna Medycyna estetyczna

JUVELOOK i LENISNA - stymulatory tkankowe - kwas polimlekowy


Doskonałe efekty natychmiastowego wypełnienia oraz długotrwała stymulacja produkcji kolagenu i elastyny dzięki niezwykłemu połączeniu kwasu hialuronowego oraz kwasu polimlekowego.
Juvelook i Lenisna to stymulatory tkankowe, dzięki którym możemy odbudować utraconą objętość tkanek, poprawić jakość skóry twarzy i ciała, a także odmłodzić najbardziej wymagające okolice takie jak dolina łez i kurze łapki czy delikatny obszar szyi i dekoltu.

Aminokwasowa terapia zastępcza

JUVELOOK


To jedyny preparat łączący kwas poli D,L mlekowy o stężeniu 42,5mg oraz 7.5mg  kwasu hialuronowego. Charakteryzuje go wyjątkowa skuteczność, trwałość efektów oraz wysokie bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi.
Juvelook jest przeznaczony do odmładzania i poprawy jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu a także – jako jedyny na świecie kwas polimlekowy – może być stosowany do wypełnienia doliny łez i odmłodzenia okolicy oka.

Wskazania:


 • regeneracja i odmłodzenie okolicy oka
 • wypełnienie doliny łez
 • poprawa jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • ujędrnienie, rozświetlenie i napięcie skóry 
 • likwidacja drobnych zmarszczek

 

JUVELOOK

 

LENISNA


To wypełniacz na bazie kwasu polimlekowego o stężeniu 170mg i 30mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do odbudowy utraconej objętości tkanek, wypełnienia głębokich zmarszczek i zmniejszenia wiotkości skóry, poprawy owalu twarzy.

Zabieg jest bezbolesny, a co najważniejsze całkowicie bezpieczny i nie wymaga masowania okolic poddanych iniekcji – okrągły kształt mikrocząsteczek kwasu PDLLA i połączenie z nieusieciowanym kwasem hialuronowym sprawia, że eliminujemy ryzyko powstania grudek.

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Lenisna możemy wykonać również w przypadku wiotkości skóry na ciele, w obszarach takich jak brzuch, pośladki, ramiona, uda.

Wskazania:


 • skóra dojrzała z wyraźnymi oznakami starzenia 
 • skóra wiotka i pozbawiona objętości
 • głębokie zmarszczki, bruzdy, załamania
 • wiotkość skóry na ciele – brzuch, uda, pośladki, ramiona
 • cellulit

 

LENISNA

 

Efekty terapii z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:


Naturalne efekty wypełnienia są widoczne niemal natychmiast, dzięki obecności kwasu hialuronowego w preparacie. Po około dwóch tygodniach od wykonanego zabiegu następuje stopniowa produkcja kolagenu zastymulowana przez cząsteczki kwasu polimlekowego – co oznacza, że długotrwałe efekty zabiegu narastają w czasie.

W zależności od wskazań i zaawansowania problemu rekomendujemy wykonanie 2 lub 3 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Efekty utrzymują się około 2 lata, a po tym czasie należy wykonać zabieg przypominający.

Już po pierwszym zabiegu skóra zyskuje blask, jest wyraźnie napięta, ujędrniona i odmłodzona i zliftingowana.

Przeciwskazania:


 • ciąża i karmienie piersią
 • aktywna infekcja
 • ostre stany zapalne skóry w okolicy planowanego zabiegu, aktywna opryszczka
 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej
 • nadwrażliwość na składniki preparatu


Juvelook i Lenisna jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest poprzedzony konsultacją z lekarzem.
 

Sprawdź cenę zabiegu – cennik

 

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię