508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
SEFFILLER. Komórki macierzyste z własnej tkanki tłuszczowej Medycyna estetyczna

SEFFILLER – regeneracja komórkami macierzystymi z Twojej tkanki tłuszczowej.


Zabieg SEFFILLER to nowa era zabiegów regeneracyjnych. Minimalnie inwazyjna procedura, która zapewnia naturalne, harmonijne i długotrwałe efekty, bez zmiany rysów twarzy i bez okresu rekonwalescencji.

SEFFILLER – regeneracja komórkami macierzystymi z Twojej tkanki tłuszczowej.

Głównym celem zabiegu SEFFILLER - w odniesieniu do klasycznego wypełnienia własną tkanką tłuszczową- jest regeneracja tkanek, dzięki aktywności mezenchymalnych komórek macierzystych oraz przywrócenie utraconej objętości.

Tylko 3 kroki i 30 minut do uzyskania zdrowej i pięknej skóry.


Zabieg SEFFILLER trwa około 30 minut i jest zupełnie nieinwazyjny dla Pacjenta. Wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Przy pomocy specjalnej mikro-kaniuli do pobierania tłuszczu i zawartych w nim komórek macierzystych pobieramy tkankę tłuszczową z miejsc, w których jest ona najbardziej zwarta (brzuch, obszar pośladkowy, wewnętrzna strona ud). Taki sposób pobrania tkanki tłuszczowej oraz budowa samej kaniuli pozwalają pobrać z tłuszczu odpowiednią ilość komórek macierzystych konkretnych frakcji (macierzyste komórki tłuszczowe oraz komórki zrębu naczyń krwionośnych) które w późniejszym etapie zabiegu przeszczepiamy i  wykorzystujemy do regeneracji i odbudowy objętości wybranych partii twarzy (np. obszar jarzmowy lub policzki)i ciała.

SEFFILLER – zabieg.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele badań klinicznych, które potwierdzają, że w tkance tłuszczowej jest znacznie więcej komórek macierzystych niż w szpiku kostnym: te komórki macierzyste są nazywane ADSC (komórki macierzyste pochodzące z tkanki tłuszczowej) i połączeniu z komórkami frakcji komórek zrębu naczyń krwionośnych(SVF) z tkanki tłuszczowej są zdolne do regeneracji wielu tkanek i narządów, w tym skóry.

Efekty zabiegu SEFFILLER


 • zregenerowana, odżywiona i sprężysta skóra
 • wyraźnie młodszy i zdrowszy wygląd
 • przywrócenie utraconej objętości wybranych partii twarzy i ciała
 • wyrównany koloryt skóry
 • spłycenie zmarszczek

Regeneracyjna aktywność komórek macierzystych uwidacznia się najsilniej po kilku miesiącach, dlatego musisz oczekiwać stopniowej, ale stałej poprawy przez pierwsze 3 miesiące.

W celu stabilizacji leczenia i optymalnego efektu, rekomendujemy poddanie się kolejnemu zabiegowi SEFFILLER po 6-12 miesiącach.

Po zabiegu


Bezpośrednio po zabiegu pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych aktywności.
Przez 48 godzin po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk utrzymujący się do 48 godzin, a wszelkie powstałe zaczerwienienia można pokryć makijażem.

Przeciwwskazania do zabiegu


 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby krwi
 • nowotwory
 • przewlekłe schorzenia wątroby
 • choroby autoimmunologiczne
 • zakażenia ostre i przewlekłe
 • leczenie antykoagulantami


Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja i zakwalifikowanie do zabiegu przez lekarza wykonującego zabieg.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter

Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię