508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Po nitce do piękna - nici liftingujące Medycyna estetyczna

Po nitce do piękna – nici NewU


Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących i rewitalizujących cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony Pacjentów. Dzięki nim możemy uzyskać spektakularne efekty przy zachowaniu naturalnego wyglądu Pacjenta. Nici stymulują produkcję endogennego kolagenu poprzez pobudzenie fibroblastów znajdujących się w skórze. 

Bezpieczeństwo i komfort zabiegu 


Tak jak wszystkie materiały i produkty, na których pracujemy w ArteClinic, tak i nici NewU spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa KFDA oraz CE. Materiał, z którego wykonane są nici jest całkowicie biodegradowalny, po czasie metabolizowany, a następnie usuwany z organizmu.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub stomatologicznym, dzięki czemu jest komfortowy dla Pacjenta. Sam zabieg jest małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W dniu zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia oraz niewielki obrzęk. Jest to spowodowane ingerencją w głębsze warstwy skóry i naruszeniem jej powłoki.

Dla kogo?


Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję skóry twarzy, zredukować zmarszczki mimiczne, bruzdy i worki pod oczami. Zabieg z wykorzystaniem nici rewitalizujących możemy zastosować również na większe partie ciała tj.: zmarszczki poprzeczne szyi i rozstępy.

Wskazania do zabiegu


 • lekkie lub bardziej zaawansowane oznaki zwiotczenia, opadania tkanek miękkich (bez znacznego nadmiaru skóry),
 • zmarszczki wargowo-nosowe,
 • linie marionetki,
 • oznaki starzenia na skórze szyi i dekoltu,
 • zmiany zanikowe,
 • nierówna tekstura skóry i tkanki podskórnej.

Efekty


Poprawa kondycji skóry oraz jej wygładzenie w miejscu implementowanych nici jest widoczne bezpośrednio po zabiegu. W kolejnych tygodniach skóra staje się bardziej jędrna i pogrubiona. Dochodzi do wzrostu włókien kolagenowych i rewitalizacji skóry, a co za tym idzie do zmniejszenia widoczności bruzd i głębokich zmarszczek. 

Przeciwwskazania


 • ciąża i karmienie piersią
 • przerwanie ciągłości naskórka
 • choroby grzybicze, wirusowe, bakteryjne
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe,
 • aktywna opryszczka,
 • tendencje do tworzenia się blizn przerostowych,
 • odbyty w niedługim odstępie czasu zabieg chirurgiczny lub krioterapia w obrębie planowanego miejsca zabiegu,
 • liczne znamiona


Przed wykonaniem zabiegu niezbędna jest konsultacja i odpowiednia kwalifikacja Pacjenta do zabiegu.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię