508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
LINERASE. Kolagenowa bioregeneracja skóry Medycyna estetyczna

LINERASE. Kolagenowa bioregeneracja skóry


Co decyduje o sprężystości skóry? KOLAGEN. Jego produkcję można stymulować różnymi sposobami, ale można również bezpośrednio zaaplikować go do skóry w postaci atelokolagenu zamkniętego w preparacie LINERASE.

LINERASE. Kolagenowa regeneracja skóry

Kolagen to podstawa zdrowego i młodego wyglądu skóry. Starzenie się skóry związane jest m.in. z ubytkiem tej cennej substancji, której spadek zaczyna się po 25 roku życia. To wtedy skóra staje się mniej elastyczna, obserwujemy pierwsze zmarszczki, powolniejszą regenerację skóry po okresowym przemęczeniu. Zaczynamy tracić rocznie aż 1,5% kolagenu rocznie, a nasza skóra domaga się wsparcia i pomocy, by utrzymać lub odzyskać zdrowie.

Kiedy warto wybrać terapię Linerase?


Ponieważ utrata kolagenu rozpoczyna się ok.25 roku życia, to pierwsze zabiegi Linerase możemy wykonywać już u tak młodych pacjentów. Wówczas jest to terapia bardziej o charakterze profilaktycznym, a zabiegi wykonuje się rzadziej. Terapie intensyfikujemy, gdy pacjent ma dojrzalszą skórę i potrzebuje silniejszej stymulacji, mogąc zaproponować naprawdę wyraźnie efekty utrzymujące się do 18 miesięcy. 

Z racji na to, że Linerase działa bardzo intensywnie, ale jest preparatem jednocześnie łagodnym dla skóry, można go stosować we wszystkich okolicach. Dedykowany jest zatem pacjentom, którzy zauważają:

 • wiotkość skóry,
 • drobne zmarszczki zlokalizowane wokół oczu, ust, szyi, na dekolcie, w okolicy grzbietów dłoni,
 • rozstępy, blizny potrądzikowe i zanikowe,
 • podrażnienia i uszkodzenia skóry.

Mechanizm działania terapii


STYMULACJA FIBROBLASTÓW
Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, pozwalając odzyskać młody wygląd i poprawić jakość skóry.

REGENERACJA I UJĘDRNIENIE
Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy wewnętrznego rusztowania skóry. Głęboko w skórze tworzy się nowy, zdrowy, elastyczny kolagen, który jest gwarantem jej napięcia i elastyczności. Doświadczamy tego w postaci ujędrnienia, a ponieważ skóra realnie zaczyna pracować, jak przed kilku laty, możemy odczuwać, jakby była znacznie młodsza!

Efekty zabiegu


Ze względu na wszechstronność działania kolagenu, spektrum efektów zabiegu jest bardzo szerokie.

Możemy uzyskać:

 • wspomaganie biorewitalizacji przede wszystkim skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ale również całego ciała,
 • regenerację tkanki łącznej skóry właściwej,
 • poprawę elastyczności i sprężystości skóry,
 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek,
 • leczenie blizn zanikowych i rozstępów.

Dlaczego zabieg warto wykonać w serii?


Jak większość zabiegów kondycjonujących skórę i z racji na jej cykl regeneracji Linerase powinno się wykonywać w serii, aby uzyskać pełny efekt. Ilość i częstotliwość zabiegów jest indywidualnie określana przez lekarza. Orientacyjna ilość i częstotliwość zabiegów to: profilaktycznie 1 zabieg co 3 do 6 miesięcy. U pacjentów do 40 r.ż. zaleca się wykonanie 3 zabiegów co 14 dni. Po 40 r.ż. terapia obejmuje 4 zabiegi co 14 dni.

Wzbogacona terapia w 3 krokach


Lekarz, podając preparat do skóry, działa w jej głębokich strukturach. Aby uzyskać maksymalny efekt estetyczny warto zadbać również o terapię jej wierzchnich warstw, czyli o naskórek. Kompleksowy protokół terapuetyczny Linerase pozwala na uzyskanie głębokiej przebudowy skóry, a także zadbać właśnie o naskórek, co sprawi, że efekt odmłodzenia będzie jeszcze lepszy i widoczny natychmiast.

LINERASE - wzbogacona terapia w 3 krokach

Zabieg składa z 3 etapów.

1. Maska Peel Off
Zastosowanie pilingu to intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.

2. Iniekcyjny zabieg kolagenowy LINERASE 
Jest to procedura opisana powyżej, czyli zasadniczy zabieg wykonywany przez lekarza, wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.

3. Restoring Mask
To pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się, a także zapewnia szybszy efekt estetyczny. 

Pacjent dla podtrzymania i intensyfikacji efektów zabiegu powinien stosować specjalny krem Linerase Anti-Aging Cream, który wspomaga terapię.

Bezpieczeństwo


Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Przeciwwskazania


 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne (szczególnie kolagenozy!)
 • cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu

 

Terapia kolagenowa w stomatologii

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię