508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Leczenie nadpotliwości Medycyna estetyczna

Leczenie nadpotliwości


Jeśli Twoim problemem są nadmiernie wilgotne dłonie, stopy lub mokre plamy pod pachami, rozwiązaniem może być na ostrzyknięcie problematycznych partii botoksem. Zabieg poprzedza ocena intensywności wydzielania potu (tzw. test Minora).

W miejscu podania toksyna na kilka miesięcy blokuje działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły potowe. Nie martw się, że taki zabieg w jakikolwiek sposób zaburzy termoregulacje Twojego organizmu (pot służy m.in. jego schładzaniu, gdy temperatura skóry staje się zbyt wysoka). W końcu gruczoły potowe, choć nie tak gęsto rozłożone, znajdują się w całym ciele.

Warto pamiętać, że nadpotliwość to problem bardzo złożony, który często ma także podłoże stresowe. W trudnych sytuacjach pocimy się jeszcze bardziej. Tym czasem po zabiegu mózg dostaje sygnał, że problem zniknął, a my przestajemy się nim tak bardzo przejmować. A gdy czynnik stresu zostaje wyeliminowany, w wielu przypadkach nadpotliwość wyraźnie się zmniejsza nawet wtedy, gdy botoks przestaje już działać.

Zabieg poprzedza badanie i ocena intensywności wydzielania potu w leczonej okolicy. Na miejsce objęte poceniem nakładany jest chlorek sodu oraz skrobia. Po chwili, miejsca, w których wydzielana jest największa ilość potu odbarwiają się na ciemny kolor. Podanie preparatu trwa krótko, zwykle nie wymaga specjalnego znieczulenia. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

Więcej o zabiegach wykorzystujących toksynę botulinową.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię