508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Kwas hialuronowy Juvederm Medycyna estetyczna

Kwas hialuronowy Juvederm


Nasza twarz wraz z wiekiem wcale nie musi tracić witalności. Zabiegi z użyciem wypełniaczy kwasu hialuronowego pięknie zatrzymają czas. Delikatnie usuwają oznaki starzenia oraz subtelnie poprawiają to, czym obdarzyła nas natura. Dłużej wyglądamy młodo, a nasze samopoczucie jest wspaniałe. A o to przecież chodzi, prawda?

Preparaty Juvederm stworzone w nowatorskiej technologii Vycross są w stanie dostarczyć zasoby kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry oraz przywrócić jej utraconą objętość i elastyczność. To preparaty do iniekcji o konsystencji  gładkiego  żelu, co umożliwia łatwe przenikanie do wnętrza, zapewniając skórze naturalny  wygląd i dotyk.

Wyglądaj pięknie i czuj się świetnie w każdym wieku


Preparaty Juvederm charakteryzują się dużą plastycznością, a efekty osiągane  z ich wykorzystaniem są naturalne i długotrwałe – dzięki silnym wiązaniom cząsteczek zapewniają efekt jędrności skóry od 12 do 24 miesięcy, w zależności od zastosowanego produktu. Ze względu na swoja gładką konsystencję są niewyczuwalne dla pacjenta po podaniu i pozwalają na szybki powrót do codziennych zajęć. Delikatnie usuwają oznaki starzenia oraz subtelnie poprawiają to, czym obdarzyła nas natura.

Wypełniacze, którym możesz zaufać


Wykorzystanie odpowiednio zestawionych produktów z linii Juvaderm pozwala w kompleksowy sposób zadbać o nadanie naszej twarzy młodszego wyglądu. Osiągane dzięki nim rezultaty to już nie tylko pełna rewitalizacja skóry, ale efekt naturalnego liftingu i uzupełnienia utraconej objętości. Kwas hialuronowy świetnie sprawdza się przy zabiegach wolumetrycznych, poprawiających objętość i owal twarzy, korekcie ust i ich okolic.

Poprzez odbudowę policzków doskonale radzi sobie również z tzw. „chomikami” i fałdami nosowo-wargowymi. Zastosowanie preparatu pod oczy sprawia, że skóra wokół nich staje się bardziej napięta, a sińce pod oczami mniej widoczne.

Wypełniacze Juvederm zostały wielokrotnie docenione przez pacjentów – w 2016 roku marka otrzymała tytuł „Dobra Marka – Jakość Zaufanie Renoma”, w 2017 roku „Super Marka”. Produkty spotkały się  też z uznaniem wielu lekarzy, co potwierdza „Perła Dermatologii” – przyznawana trzykrotnie w roku 2014, 2015 i 2016.

Warto wiedzieć, że


  • To dzięki innowacyjnej technologii sieciowania kwasu hialuronowego preparaty Juvederm są niewyczuwalne po podaniu (jak jedyne łączą się z tkanką), zapewniając skórze naturalny wygląd.
  • W porównaniu z innymi preparatami utrzymują się przynajmniej raz dłużej, dając niezwykle naturalne efekty odmłodzenia skóry.
  • Są delikatniejsze - obrzęki po zastosowaniu preparatu są mniejsze, co sprzyja komfortowi pacjenta i pozwala mu od razu wrócić do codziennych zajęć.

Nasi pacjenci mają do dyspozycji kolekcję czterech preparatów  Juvaderm Vycross


  • Juvederm Volbella - do korekty ust i okolic, poprawa konturu ust, rewitalizuje okolicę oka, redukuje drobne zmarszczki.
  • Juvederm  Voluma - przywraca objętość twarzy, zapewnia delikatny efekt liftingu.
  • Juvederm  Volift - wygładza głębsze zmarszczki, do konturowania twarzy, spłycania lub wygładzania głębokich zmarszczek, a także powiększania ust.
  • Juvederm Volite- NOWOŚĆ! - daje efekt silnego rozświetlenia i odmłodzenia twarzy.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię