508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Drenaż limfatyczny, modelujące bandaże Arosha Kosmetologia

Arosha – likwidacja cellulitu, wyszczuplanie


Zyskujesz nie tylko widoczną utratę centymetrów w obwodzie, ale również piękne rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry takimi jak cellulit, zastoje wodne, utrata jędrności i sprężystości. Zobaczysz, że zakochasz się w Arosha.

Jak to działa?


Arosha to bandaże wykonane z wysokiej jakości, delikatnej bawełny, nasycone składnikami aktywnymi, które stopniowo uwalniają się w trakcie zabiegu, wnikając w głąb skóry. Doskonale radzą sobie z modelowaniem sylwetki, ujędrnianiem, nawilżaniem oraz eliminacją oznak starzenia skóry. Zabieg poprzedzony jest peelingiem chemicznym lub mechanicznym za pomocą specjlanej szczotki (osobnej dla każdego Pacjenta).
Następnie wybrane partie ciała owija się  wybranym bandażem.

Już po 30 minutach leżenia w bandażach i w specjalnym kombinezonie ciśnieniowym do pressoterapii  (drenażu limfatycznego) widoczne są pierwsze zmiany: skóra jest bardziej zwarta i nawilżona. To rezultat działania składników aktywnych, ktore wnikając głęboko, wywołują efekt oczyszczania i detoksykacji organizmu.

Zalety programów Arosha:


 • redukuje widoczne objawy cellulitu
 • zwalcza zastoje wodne i obrzęki
 • daje efekt ujędrnienia, nawilżenia i liftingu
 • modeluje ciało
 • wspaniale sprawdza się w przypadku zmęczonej odwodnionej skóry
 • zabieg, który oprócz efektów da Ci odrobinę relaksu

Zabieg na wybraną okolicę ciała:


 • nogi
 • pośladki
 • brzuch
 • ramiona
 • biust

Przeciwskazania:


 • ciąża, okres karmienia piersią
 • zapalenie żył
 • zaburzenia krążenia
 • niektóre choroby serca

 

Profesjonalne programy w Arte Clinic. Zestawy Arosha


Starting kit – najlepszy zestaw dla początkujących

Idealny zabieg na start. Skierowany do wszystkich osób, które chcą poznać bandaże Arosha i poczuć efekty ich zastosowania. Zestaw wprowadza pacjenta w procedurę ekspresowych programów w bardzo prosty sposób. Jego zawartość pozwala na profesjonalne zwalczanie problemu związanych szczególnie z cellulitem oraz miejscowo ulokowaną tkanką tłuszczową. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Adipocel kit - cellulit włóknisty

Zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Formuła Adipocel kit oparta jest o  połączenie różnych składników, mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

Oedemacel kit – cellulit wodny i obrzęki

Zestaw stworzony do walki z problemem celllitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

Firming kit – modelowanie sylwetki

Zestaw zaprojektowany specjalnie, aby  skutecznie liftingować i modelować sylwetkę oraz nadać jej sprężystość. Zapewnia przy tym odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw zalecany szczególnie  jako kuracja po odchudzaniu, w okresie po ciąży i karmieniu piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

 

Drenaż limfatyczny - pressoterapia


Wspaniały sposób na wymodelowanie nóg, bioder czy pośladków, a także sposób na chwilę relaksu!

Pressoterapia skutecznie wspomaga odchudzanie, likwidację toksyn z organizmu i masaż. Ponadto wpływa na usunięcie zastojów wodnych z organizmu, niweluje obrzęki imfatyczne, żylne i pooperacyjne, pobudza układ krążeniowy i limfatyczny, ujędrnia skórę , działa wyszczuplającą i wysmuklająco na sylwetkę, niweluje cellulit, zwłaszcza wodny.

Pressoterapia to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała. Delikatny, rytmiczny masaż uciskowy sprzyja relaksacji, odpręża i działa lekko przeciwbólowo, wspomagając walkę ze skutkami stresu i zmęczenia.
 

 • Wyszczupla i wysmukla sylwetkę
 • Usuwa zastoje wodne z organizmu
 • Ujędrnia skórę
 • Detoksykuje organizm
 • Zmniejsza cellulit, szczególnie wodny
 • Wspaniale odpręża i niweluje stres

 

Dla optymalnych efektów polecamy wykonanie zabiegu w serii. (min. 8 zabiegów).

 

ZABIEG NA CIAŁO AROSHA Cena
Jeden zabieg bandażowania Arosha + 30 minutowa sesja pressoterapii 250,00 zł
Jeden zabieg bandażowania Arosha + 30 minutowa sesja pressoterapii
w serii 8 zabiegów
200,00 zł
Sesja pressoterapii 130,00 zł

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię