508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Hydrolift – naturalne wsparcie dla piękna Medycyna estetyczna

Hydrolift – naturalne wsparcie dla piękna


Hydrolift delikatnie modeluje owal twarzy, unosi kąciki ust, brwi i oczu. Wysmukla linię podbródka i koryguje kształt policzków. Efekt zabiegu jest naturalny, widoczny, ale dyskretny, wpisując się w filozofię „french touch” – zabiegów małoinwazyjnych.

Na czym polega zabieg Hydrolift?


Zabieg polega na wprowadzeniu - w postaci nici - kwasu hialuronowego w określone miejsca na twarzy. Stosuje się w tym celu mikrokaniulę zaokrągloną na końcu. W trakcie zabiegu modelowane są rysy twarzy pacjenta, brwi, policzki lub powieki. Prócz tego tzw. zmarszczki palacza i bruzdy nosowo-wargowe. Efektem zabiegu ma być uwydatnienie kształtu twarzy, przywrócenie jej sprężystości i napięcia. W czasie jednej wizyty możemy uzyskać dyskretną i naturalną poprawę wyglądu całej twarzy.

Efekty


Hydrolift trwa ok. 20-30 minut. Na ostateczne rezultaty trzeba poczekać ok. 3-4 tygodnie, ale pierwsze efekty powinny być widoczne bezpośrednio po zabiegu. Skóra nabiera jędrności, zyskując świeży i odmłodzony wygląd – efekt jest naturalny i wzmacnia się z czasem. Rezultaty mogą się utrzymywać 1-2 lata, jest to uzależnione od kondycji skóry przed zabiegiem. Jeszcze w jego trakcie można dodatkowo zastosować preparaty zwiększające napięcie i gęstość skóry, konsultując to wcześniej ze swoim lekarzem.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zanikają po kilku godzinach. Zabieg jest wykonywany mikrokaniulami, co zmniejsza powstawanie siniaczków.

Z pomocą Hydrolift możesz:


 • wyszczuplić/poprawić owal twarzy
 • zaokrąglić policzki
 • unieść kąciki ust
 • unieść kąciki oczu
 • unieśc kąciki brwi
 • zmniejszyć głebokość bruzd nosowych
 • zmniejszyć zmarszczki, tzw. marionetkowe

Przeciwskazania:


 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • zakażenia
 • gorączka
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroba nowotworowa
 • infekcje wirusowe
 

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię