508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów Medycyna estetyczna

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów


Nie tylko powstrzymuje wypadanie włosów, ale też przyśpiesza ich odrost, pogrubia je i zagęszcza. Jest również skuteczny w walce z alopecją. To najlepszy dotychczas preparat na rynku wykorzystywany w terapii problemów z włosami, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dr. Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy. Odżywiają osłabione mieszki włosowe, powodując ich wzmocnienie i przyśpieszając wzrost wlosów. Częściwo stabilizowany kwas hialuronowy zawarty w preparacie ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych. Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, oddziałują na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów. Efekty widać już nawet po dwóch tygodniach od rozpoczęcia terapii.

Zalety z użyciem preparatu Dr CYJ Filler:


 • rezultaty są widoczne juz po 4 zabiegach - odrost włosów i odnowa kolorytu
 • krótki czas terapii - wysoko stężony preparat peptydowy
 • technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych
 • unikalna formuła łącząca kwas hialuronowy z 7 peptydami
 • powstrzymywanie wypadania włosów
 • odrost nowych włosów

Przebieg zabiegu


Preparat podawany jest metodą iniekcji. Niewielki ból w trakcie zabiegu (u szczególnie wrażliwych pacjentów) nie wymaga znieczulenia. W razie potrzeby można zastosować spray chłodzący. Zabieg trwa 15-20 min. i jest rozpisany na 4 kolejne sesje (co 2 tygodnie). Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach.

Wskazania:


 • przyspieszenie wzrostu włosów
 • alopecja (łysienie)
 • osoby z przerzedzonymi, cienkimi włosami
 • po przeszczepie włosów (by je wzmocnienić)

Przeciwskazania:


 • stany zapalne oraz infekcje skóry
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i karmienie piersią
 

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię