508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Dermapen – odmładzanie przez mikronakłuwanie Kosmetologia

Dermapen 4 – odmładzanie przez mikronakłuwanie


DERMAPEN 4 stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej produkcji kolagenu.

Dermapen 4

Efekty terapii


 • Widoczne spłycenie zmarszczek
 • Poprawa gęstości i elastyczności skóry
 • Naturalna stymulacja produkcji kolagenu
 • Zmniejszenie widoczności rozstępów
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Ujednolicenie kolorytu skóry
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Leczenie łysienia

Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu. Organizm pobudzony do działania w naturalny sposób przywraca jej zdrowy, piękny wygląd.

Przebieg zabiegu


Po dokładnym przygotowaniu skóry do zabiegu i jej dezynfekcji wykonujemy zabieg mikronakłuwania urządzeniem DERMAPEN 4. Dla każdego Pacjenta jest przezanczony specjalny, jednorazowy i sterylny kartridż wyposażony w 16 cienkich, molibdenowych igieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (od 0,2mm do 3.0 mm) pozwala na pełną kontrolę działania igły. W ten sposób po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu (koktajle witaminowe, antyoksydacyjne, rozjaśniające  Dp Dermaceuticals - w zależności od potrzeb skóry) wykonujemy kilka pasaży celem najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie i po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona z możliwością punktowego krwawienia. Po zabiegu nakładamy specjalną łagodzącą maskę, by zmniejszyć uczucie dyskomfortu. Do 3-4 dni należy stosowawać krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, a także używać delikatnych środków pielęgnacyjnych dobranych przez lekarza lub kosmetologa. Po 3-4 dniach może wystąpić delikatne złuszczanie. po 5-7 dni od zabiegu możemy cieszyć się efektami terapii. 

UBER Peel Pro

Zabieg DERMAPEN 4 możemy łączyć również z peelingami medycznymi dobranymi pod kątem problemu i potrzeb skóry Pacjenta. 

UBER Peel Pro - wmacnia efekty zabiegu DERMAPEN w leczeniu zmarszczek, skóry uszkodzonej promieniowaniem UV, skóry trądzikowej i problematycznej , przebrawień i skóry wiotkiej. 

Rekomendujemy wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych dla uzyskania optymalnego efektu terapii. 
Indywidualny plan każdego leczenia dobieramy po konsultacji i diagnozie problemu z którym Pacjent zgłosił się do gabinetu.

Wskazania do zabiegu 


 • poprawa jakości skóry z utraconą elastycznością
 • spłycenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi, dekoltu, również innych partii ciała
 • widoczne, szpecące ciało rozstępy
 • blizny potrądzikowe, poparzeniowe, pooperacyjne, keloidy
 • odmładzanie dłoni
 • zmiany trądzikowe
 • przebarwienia, niejednorodny koloryt skóry
 • działanie przeciwstarzeniowe
 • łysienie

Przeciwwskazania 


 • ciąża, karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • miejscowe stany zapalne (wirusowe, bakteryjne),
 • aktywny trądzik ze zmianami zapalnymi i aktywna opryszczka
 

Zalecenia


W naszej klinice zabieg z zastosowaniem DERMAPEN 4™ trwa od 30 do 45 minut. Bezpośrednio po nim Twoja skóra będzie równomiernie zaczerwieniona. Lekarz lub kosmetolog zastosuje preparat łagodzący lub specjalną maskę, którya zmniejszy rumień lub obrzęk i zwiększy uczucie komfortu. 

 

 

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię