508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Depilacja Depilacja

Depilacja laserowa Gliwice Śląsk - bezbolesne i skuteczne usuwanie owłosienia


Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia.

Zapewnia trwały efekt, jest bezpieczna i pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia praktycznie z każdej okolicy twarzy i ciała. Doskonale opracowany system chłodzenia sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy dla Pacjenta, dzięki czemu możemy zredukować owłosienie nawet w najbardziej wrażliwych i trudno dostępnych obszarach ciała.

Efektem zabiegów depilacji laserowej w Gliwicach - w naszej klinice - jest jedwabiście gładka skóra, bez wrastających włosków i podrażnień.

 

Skuteczność i efektywność zabiegu, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta


Kombinacja trzech najbardziej skutecznych długości fali w jednym urządzeniu lasera (755nm aleksandryt, 808nm diodowa, 1064nm NdYaG), zapewnia optymalne efekty depilacji dla każdego rodzaju skóry i koloru włosów.

Podczas zabiegu działamy wybiórczo na mieszki włosowe, tak więc tkanka w okolicy poddanej zabiegowi nie ulega uszkodzeniu i nie występuje podrażnienie skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta, dzięki zastosowanej technologii nieustannego chłodzenia głowicy, a także możliwości pracy w trybie ciągłych ruchów, które niwelują uczucie gorąca.

Zabiegi depilacji laserowej w Arte Clinic możemy wykonywać cały rok, nawet na lekko opalonej skórze, przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej.

Należy pamiętać, że dla uzyskania optymalnego efektu depilacji laserowej niezbędne jest wykonanie serii od 6 do 8 zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych - od 4 do 6 tygodni. Jest to związane z cyklem życia włosa, jego poszczególnymi fazami - laser niszczy cebulki włosa, gdy te są w fazie wzrostu (anagenu).
Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie usunąć ok.15-25% włosów z obszaru poddanego zabiegowi. Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie, w zależności od ilości owłosienia u danego Pacjenta.
Zazwyczaj mieści się w przedziale 6-8 zabiegów.

Depilacja laserowa

Korzyści z zabiegu depilacji laserowej w Arte Clinic


 • całkowicie bezbolesny i bezpieczny zabieg,
 • efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu
 • krótki czas trwania zabiegu
 • wysoka skuteczność i efektywność

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej


 • nadmierne owłosienie, hirsutyzm
 • wrastające włosy
 • podrażnienia skóry po klasycznych metodach depilacji
 • chęć pozbycia się owłosienia z twarzy i okolic ciała

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej


 • ciąża i okres karmienia piersią
 • nadmierna ekspozycja na słońce lub solarium
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • stany zapalne skóry
 • choroba nowotworowa
 • padaczka
 • cukrzyca
 • przyjmowanie leków/substancji fotouczulających (niektóre antybiotyki np. tetracyklina, doksycyklina, pochodne wit.A -retinoidy, izotretynoina, dziurawiec, nagietek, )
 • stosowanie samoopalaczy, bronzerów, betakarotenu doustnie

Zalecenia przed zabiegiem


 • należy zaprzestać usuwania włosów innymi metodami depilacji (depilator, pęseta, wosk, kremy do depilacji), poza maszynką do golenia – na okres min. 4 tygodnie przed zabiegiem depilacji laserowej
 • na okres min.3 tygodni przed zabiegiem i w trakcie serii zabiegów depilacji laserowej należy unikać ekspozycji na słońce i korzystania z solarium
 • należy odstawić blokery potu na okres min.2 tygodni przed zabiegiem depilacji laserowej
 • przed zabiegiem konieczne jest ogolenie skóry za pomocą maszynki do golenia (optymalnie wieczór przed, żeby skóra nie była podrażniona)
 • przed zabiegiem nie należy stosować kremów i balsamów na obszar, który będzie poddany epilacji

Zobacz: Depilacja laserowa – co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?

Zalecenia po zabiegu


 • intensywne nawilżanie skóry preparatami np. z alantoniną przez okres min 14 dni od zabiegu
 • do 4 tygodni od zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce/solarium
 • jeśli zabieg depilacji laserowej był wykonywany na okolicę pach, należy unikać stosowania antyperspirantów i dezodorantów, by uniknąć podrażnienia skóry
 • na obszary skóry narażone na promieniowanie słoneczne należy używać preparatów z filtrem SPF50 przez cały okres zabiegów depilacji i min. 4 tygodnie po zakończonej serii zabiegów

 

Cennik depilacji laserowej

Oferujemy możliwość wykupienia pojedynczego zabiegu depilacji laserowej lub pakietu zabiegów na wybraną okolicę twarzy lub ciała.
Zabieg depilacji laserowej to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – w postaci eleganckiego bonu podarunkowego na dowolny zabieg lub na konkretną kwotę.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

Facebook

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię