508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Hydroksyapatyt wapnia - Radiesse/Crystalys Medycyna estetyczna

Hydroksyapatyt wapnia – lifting i ujędrnienie


Hydroksyapatyt wapnia zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę, zapewnia efekt wymodelowania i liftingu ale bez nadmiernego dodania objętości. Dzięki swoim właściwościom preparat zapewnia trwały i naturalny wygląd skórze. W Arte Clinic pracujemy na sprawdzonych preparatach Radiesse oraz Crystalys.

Jak działa hydroksyapatyt wapnia i do czego go stosujemy?


Jest przeznaczony do poprawy objętości skóry i modelowania kształtu twarzy oraz wypełniania zmarszczek. Gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt, który utrzymuje się około 2 lat, w zależności od podanej ilości, właściwości skóry oraz wieku pacjenta.

Jego działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu – odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach “rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Bezpieczeństwo zabiegu


Głównym składnikiem preparatów Radiesse/Crystalys jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, dokładnie takim jaki występuje w ludzkich kościach i zębach, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, ponieważ preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse/Crystalys to materiały w 100% biokompatybilne tj. wchłaniają się sposób naturalny.

Wskazania


 • modelowanie policzków, skroni, linii żuchwy i brody
 • likwidacja zmarszczek
 • zagęszczenie skóry twarzy i ciała
 • modelowanie dłoni i płatka ucha
 • niechirurgiczna plastyka nosa

Przeciwwskazania


 • choroby autoimmunologiczne
 • ostre lub przewlekłe stany zapalne skóry
 • nowotwory
 • cukrzyca
 • aktywna opryszczka
 • ciąża i karmienie piersią

 

Preparat nie służy do korekcji ust (czerwieni wargowej, konturu ust).

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię