508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Aminokwasowa terapia zastępcza - JALUPRO Medycyna estetyczna

JALUPRO - aminokwasowa terapia zastępcza


Innowacyjna formuła kwasu hialuronowego z unikalną sekwencją aminokwasów (glicyna, L-prolina, L-lizyna i L-leucyna), która odbudowuje strukturę kolagenową skóry, redukuje zmarszczki i cienie pod oczami. Preparaty JALUPRO powstały dzięki wieloletnim badaniom biotechnologicznym prowadzonym przez włoską firmę Professional Dietetics.

Aminokwasowa terapia zastępcza

Wraz z upływem wieku i starzeniem się skóry można zaobserwować zmniejszenie liczby fibroblastów - komórek odpowiedzialnych za naturalną produkcję kolagenu oraz pozostałych białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. JALUPRO dzięki specjalnie skomponowanemu kompleksowi kwasu hialuronowego oraz aminokwasów doskonale odżywia fibroblasty i dostarcza im dokładnie tych składników, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Zabiegi z zastosowaniem JALUPRO przywracają blask i elastyczność skórze oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Sprawdzają się jako zabiegi zarówno na skórę twarzy jak i całego ciała, poprawiając wygląd wiotkiej skóry ramion, ud, kolan i brzucha. Redukują zmarszczki i zapobiegają  jej starzeniu. Doskonale poprawiają wygląd blizn – potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów. Stosowany jest również jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych, zapewniając optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworząc swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną.

JALUPRO HMW


Hamuje degradację kolagenu stymulując jednocześnie neokolagenogenezę i biorąc udział w produkcji czynników wzrostu. Preparat zapewnia szybki i długotrwały efekt. Zadaniem produktu jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przeznaczony przede wszystkim dla skóry dojrzałej lub mocno problematycznych obszarów.

JALUPRO DRINK


Idealnym uzupełnieniem terapii jest stosowanie doustne Jalupro Drink – suplementu diety zawierającego kompleksy aminokwasów o udowodnionej skuteczności działania wzmacniającego produkcję kolagenu w skórze, zwiększającego efektywność działania wszelkiego typu zabiegów z zastosowaniem medycyny estetycznej.

JALUPRO

Wskazania


 • umiarkowane i głębokie zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu – skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia,
 • utrata jędrności i objętości policzków, grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion, na wewnętrznej części ud i brzuchu,
 • skóra pozbawiona blasku, sucha i zmęczona,
 • rozstępy,
 • blizny i keloidy,
 • preparat może być również stosowany jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych m.in. peelingach czy terapiach laserowych.

Przeciwwskazania


 • ciąża i karmienie piersią,
 • obecność innych chorób (choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, niewydolność wątroby, nerek czy choroby serca),
 • użycie stałych środków wypełniających w przeszłości,
 • stan po leczeniu onkologicznym (6 miesięcy od zakończenia leczenia),
 • nadwrażliwość na składniki preparatów,
 • infekcje wirusowe lub bakteryjne,
 • przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych lub steroidów (zarówno miejscowo jak i systemowo).

Efekty


Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy.

 • długotrwała stymulacja receptorów w komórkach skóry,
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz odżywienie jej komórek,
 • pobudzenie komórek skóry do namnażania,
 • stymulacja syntezy kolagenu i obniżenie szybkości jego degradacji,
 • spłycenie zmarszczek,
 • nawilżenie o przedłużonym działaniu,
 • poprawa efektu wypełnienia tkanek,
 • przyspieszenie procesów gojenia.

CENNIK USŁUG
dla zabiegów medycyny estetycznej

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię