508 006 002
ul. Zygmunta Starego 31, Gliwice
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń<br />do nas!
Napisz
do nas!
Napisz<br />do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie<br />jesteśmy?
Acnelan - nowość w leczeniu trądziku Kosmetologia

Acnelan - nowość w leczeniu trądziku


Acnelan jest skuteczną i wieloczynnikową kuracją przeznaczoną do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej. Bazuje na połączeniu intensywnego, profesjonalnego zabiegu, przeprowadzonego w gabinecie lekarskim z obligatoryjną kuracją przy użyciu specjalistycznych produktów do użycia w domu.

Wielostronne podejście do problemu i jednoczesna eliminacja różnych czynników wywołujących trądzik, umożliwiają skuteczne kontrolowanie jego objawów i łagodzenie następstw.

Terapia w gabinecie lekarskim


Intensywny zabieg profesjonalny, przeznaczony do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej. Odblokowuje ujście i oczyszcza światło mieszków włosowych, złuszcza i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

ACNELAN PACK* zawiera wszystkie produkty niezbędne do przeprowadzenia 3 pełnych zabiegów (twarz, klatka piersiowa/dekolt, plecy). Decyzję co do częstotliwości zabiegów podejmuje lekarz. Zaleca się wykonanie zabiegów w odstępach czasowych 15-21 dni, w zależności od stopnia wrażliwości skóry pacjenta. Rekomendowana liczba serii zabiegów to 2-4 serii w roku.

Kuracja domowa


Z uwagi na przewlekły charakter i wieloczynnikową etiopatogenezę trądziku pospolitego, fundamentalne znaczenie w terapii ma regularne i systematyczne stosowanie wszystkich elementów terapii Acnelan. Kuracja domowa stanowi obligatoryjny, integralny element terapii Acnelan. Specjalnie dobrane składniki aktywne preparatów do stosowania w domu uzupełniają i utrwalają efekty zabiegów wykonanych w gabinecie lekarskim, gwarantując szybką, skuteczną i wieloczynnikową redukcję zmian trądzikowych.

Lekarz w Arte Clinic udzieli Ci wszystkich niezbędnych wskazówek dotyczących terapii i pielęgnacji domowej oraz wskaże produkty, których powinnieneś używać.

M.acne complex™ - wieloczynnikowe podejście do problemu trądziku pospolitego


 • Dowiedziono, że złożona etiopatogeneza trądziku pospolitego stwarza trudności w efektywnej terapii i redukcji objawów chorobowych.
 • Obecna praktyka medyczna rekomenduje rozpoczęcie terapii w momencie pojawienia się pierwszych objawów chorobowych. Wczesna terapia ukierunkowana na redukcję zmian trądzikowych zmniejsza ryzyko powstania powikłań potrądzikowych w postaci blizn i przebarwień pozapalnych. Wielostronne podejście do problemu i jednoczesna eliminacja różnych czynników go wywołujących, umożliwiają skuteczne kontrolowanie objawów trądziku oraz łagodzenie jego następstw.
 • Kluczowym składnikiem aktywnym w metodzie Acnelan jest m.acne complex™ - innowacyjny kompleks substancji aktywnych na bazie kwasu salicylowego, kwasu szikimowego, kwasu migdałowego i sodium lepargilate, które razem z wyjątkowym kompleksem bexaretinylu gwarantują unikalne, synergiczne działanie na różne czynniki wywołujące trądzik oraz jego skórne następstwa, takie jak blizny i przebarwienia pozapalne.
 • Efektem synergicznego działania składników aktywnych w metodzie Acnelan jest normalizacja pracy gruczołów łojowych, złuszczenie naskórka i odblokowanie ujść mieszków włosowych (porów).

W leczeniu trądziku ważne jest:


 • rozpoczęcie terapii w odpowiednim momencie
 • wielokierunkowe podejście do problemu
 • konsekwencja w leczeniu
 • dyscyplina w kontynuowaniu terapii domowej

Mechanizm działania Acnelan


 • działanie komedolityczne i keratolityczne
 • działanie oczyszczające
 • działanie przeciwzapalne
 • działanie bakteriostatyczne
 • zwiększenie stopnia penetracji innych substancji aktywnych

Wskazania


 • wszystkie odmiany trądziku
 • blizny i przebarwienia potrądzikowe
 • zaskrótniki rozszerzone pory

* Warto wiedzieć

W skład zestawu ACNELAN PACK, wchodzą:


 • Acnelan multifactor mask, pH 3,5 - dwufazowa, skoncentrowana maska żelowa o intensywnym działaniu keratolitycznym i przeciwbakteryjnym. Synergiczne działanie składników aktywnych odblokowuje ujście i oczyszcza światło mieszków włosowych, złuszcza i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka, normalizuje pracę gruczołów łojowych.
 • Inne aktywne substancje, m.in.: kompleks retinoidów o działaniu złuszczającym i normalizującym, a także o działaniu de pigmentacyjnym, rozjaśniającym przebarwienia pozapalne; siarka – intensywne działanie keratolityczne i przeciwbakteryjne, głębokie oczyszczanie i przeciwdziałanie blokowaniu ujść kanałów mieszków włosowych oraz kaolin – działanie złuszczające, eliminowanie nadmiaru serum.
 • Pore sealing shield, ampułka - serum w żelu o intensywnym działaniu ochronnym. Zabezpiecza skórę poddaną zabiegowi przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, redukuje podrażnienia i uczucie dyskomfortu, a także przedłuża działanie substancji aktywnych, zawartych w Acnelan multifactor mask. Głowne składniki aktywne to: cynk - normalizuje pracę gruczołów łojowych poprzez oddziaływanie na 5-α-reduktazę; wyciąg z aloesu - łagodzi podrażnienia, koi i nawilża skórę; miedź - redukuje podrażnienia i rumień pozabiegowy, koi i nawilża skórę.
 • Post-peel neutralizing spray, pH 8,6 - neutralizator w płynie, przerywający działanie substancji aktywnych zawartych w Acnelan multifactor mask. Normalizuje pH powierzchni skóry poddanej zabiegowi, główne składniki aktywne to: sodium bicarbonate – czynnik neutralizujący działanie kwasów; wyciąg z aloesu (aloe vera) – łagodzi podrażnienia, koi i nawilża skórę.

CENNIK USŁUG
dla kosmetologii

sprawdź nasze ceny
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
tel.: 508 006 002

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice
Godziny otwarcia pon - pt: 10:00-19:00

TWÓJ PROBLEM
Pomożemy Ci go rozwiązać

poznaj odpowiedzi

Mediraty

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma Arte Clinic Małgorzata Warchoł z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Zygmunta Starego 31/1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: kontakt@arteclinic.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Newsletter


Udogodnienia
doświadczeni fachowcy
doświadczeni fachowcy
elastyczne godziny
elastyczne godziny
dogodne formy płatności
dogodne formy płatności
przyjazna obsługa
przyjazna obsługa
gabinet bez barier
gabinet bez barier
dogodna lokalizacja
dogodna lokalizacja
Zostaw swoją opinię!

Odwiedziłeś już Arte Clinic?
Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii o naszej klinice.

Zostaw opinię